تاریخ انتشار خبر: ۷ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۰۰:۴۴:۲۸
کد خبر : 16339

یک هزار و صد کودک یتیم در دزفول نیازمند حامی اند

دزنا ۲۴، ˈ مهران خوشبخت ˈدوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما  مبلغ پرداختی از سوی هر حامی برای یک کودک بی سرپرست را ماهانه ۲۰۰ هزار ریال عنوان کرد و افزود:با توجه به ناکافی بودن این مبلغ برای هزینه زندگی یک ماه یک فرد بی سرپرست، برای هر کودک یتیم نیاز به دست […]

دزنا ۲۴، ˈ مهران خوشبخت ˈدوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما  مبلغ پرداختی از سوی هر حامی برای یک کودک بی سرپرست را ماهانه ۲۰۰ هزار ریال عنوان کرد و افزود:با توجه به ناکافی بودن این مبلغ برای هزینه زندگی یک ماه یک فرد بی سرپرست، برای هر کودک یتیم نیاز به دست کم چهار حامی وجود دارد.

وی با اشاره به کمک های انسان دوستانه حامیان ایتام در دزفول گفت:در حال حاضر هر کودک یتیم در دزفول بین سه تا چهار نفر حامی دارد.

خوشبخت اقدامات حمایتی افراد خیر از کودکان بی سرپرست را قابل قدردانی و برجسته دانست و اظهار داشت:ایتام دزفول نیازمند حامیان بیشتری هستند.

وی گفت:علاوه بر کمک های افراد خیر و حامیان، کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز نسبت به تامین هزینه های جاری ایتام اقدام نموده و کمک های حامیان ایتام نیز صرف هزینه تحصیل، مسکن و ازدواج ایتام می شود.

هشت هزار خانوار با جمعیتی افزون بر ۲۰ هزار نفر زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ه) شهرستان دزفول قرار دارند.

ایرنا

اشتراک مطلب با :
  1. شهروند Romania Unknow Browser Unknow Os گفت:

    باعث تاسف است کمیته امداد دزفول با این مدیریت ضعیف و بدون هیچگونه فکر و ایده نو در حال فعالیت های سنتی پول جمع کنی است..تا کی میخواهید صندوق به دست در خیابانها و شهید آباد و بهشت علی برای جمع اوری پول بگردید!! چرا خودکفایی تقویت نمیکنید!! گدا پروری بس است..امیدواریم مسئولین به فکر تغیراتی در سیستم و مدیریت ضعیف امداد باشند…