تاریخ انتشار خبر: ۳ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۵:۳۷:۳۹
کد خبر : 16289

امام جمعه دزفول : فلسطین پاره تن اسلام است که باید به آغوش امت اسلامی بازگردانده شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی” امروز در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با دعوت همگان به رعایت تقوی الهی ، اشغال فلسطین را بزرگترین مصیبت تاریخ معاصر برای امت اسلامی برشمرده و افزود : ما بسیار آزرده خاطریم که مردم غزه امروز در روز جهانی قدس، روزه […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی” امروز در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با دعوت همگان به رعایت تقوی الهی ، اشغال فلسطین را بزرگترین مصیبت تاریخ معاصر برای امت اسلامی برشمرده و افزود : ما بسیار آزرده خاطریم که مردم غزه امروز در روز جهانی قدس، روزه خود را با خاک و خون افطار می کنند . ایشان افزود :ماهیت رژیم اسرائیل ،نژادپرستی ،تجاوزگری و ترورسیم است که وجود این غده سرطانی نتنها تهدیدی برای صلح و ثبات منطقه بلکه جهان است .

“خطیب جمعه دزفول” با تبین نقش انگلیس و سپس آمریکا در ایجاد و توسعه اسرائیل اظهار داشت : فلسطین پاره تن اسلام است که باید به آغوش امت اسلامی بازگردانده شود . روز قدس روز تولی و تبری مسلمانان در مقابل دوستان و دشمنان است لذا هر انسان آزادی خواه که در این روز سکوت کند ، به وجدان خود خیانت کرده است .

“امام جمعه دزفول” نهادیه کردن تروریسم دولتی و زدودن قبح جنایات رژیم صهیونیستی با  دریوزگی وزیرامورخارجه آمریکا را  ، سیاست این دولت در شرایط کنونی دانسته و تصریح کرد : وزیر خارجه آمریکا با سفرهای متعدد به کشورهای منطقه ، خواستار ایجاد آتش بس ، بدون رفع محاصره غزه است غافل از اینکه حرکت عظیم و باشکوه امت اسلام نخواهد گذاشت آمریکا به اهداف خود دست یابد .

“قاضی دزفولی” با اشاره به سخنان اخیر رهبرمعظم انقلاب (دامت برکاته) درباره غزه افزود :همانگونه رهبری نظام فرمودند، تنها راه علاج برون رفت از مشکل ، تجهیز نظامی غزه و رزمندگان مقاومت بیش از گذشته است .

ایشان در پایان این فراز از سخنان خود اضافه کرد : وعده الهی حق ، و پیروزی نزدیک است . ما بزودی شاهد محو شدن رژیم غاصب صهیونیستی از کره خاکی خواهیم بود .

“امام جمعه دزفول” در ادامه با گرامیداشت ۵مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه کشور گفت : نماز جمعه خوار چشم دشمنان و مامن و میعادگاه مومنان است که با باید از تمام ظرفیت های این گنج معنوی و سیاسی  ، به نحو مطلوب استفاده نماییم .

گفتنی است پیش از خطبه های نمازجمعه امروز قطعنامه روز جهانی قدس قرائت شد که نمازگزاران با ندای تکبیر ” الله اکبر خامنه ای رهبر” بندبند آن را تصدیق وتایید کردند . همچنین “مهندس آصفی ” فرماندار دزفول در سخنانی پیش از خطبه ها با بیان تاریخچه ای از نهضت های اسلامی ، حضورحماسی آحاد مردم دزفول با زبان روزه و گرمای ۵۰ درجه در راهپیمایی روز قدس را ؛ پیروزی دیگر برای مردم دزفول در امتحانات الهی دانست .

اشتراک مطلب با :