تاریخ انتشار خبر: ۱ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۳:۴۳:۲۹
کد خبر : 16270

کشاورزان دزفولی از پرداخت بهای برق در تابستان معاف شدند

مدیر توزیع برق دزفول گفت:کشاورزان به شرط عدم مصرف برق در ساعات اوج بار از پرداخت بهای برق مصرفی در سه ماهه تابستان معاف می باشند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴ ” محسن نمازی فر” در اینباره اظهار داشت:این طرح آزمایشی در پی ابلاغ وزیر نیرو و با هدف کاهش مصرف برق در […]

مدیر توزیع برق دزفول گفت:کشاورزان به شرط عدم مصرف برق در ساعات اوج بار از پرداخت بهای برق مصرفی در سه ماهه تابستان معاف می باشند.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴ ” محسن نمازی فر” در اینباره اظهار داشت:این طرح آزمایشی در پی ابلاغ وزیر نیرو و با هدف کاهش مصرف برق در ساعات اوج بار در سه ماهه تابستان اعمال خواهد شد.
وی اظهار داشت:مشترکین برق با تعرفه کشاورزی در صورتیکه در ساعات اوج مصرف از انرژی برق استفاده ننمایند، بهای برق مصرفی آنها بخشوده خواهد شد.
نمازی فر شرط اصلی معافیت کشاورزان از پرداخت بهای برق مصرفی را عدم استفاده از برق در ساعات پیک بار در طول حداقل ۳۰ روز متوالی دانست و گفت:کشاورزانی که مایلند از این شرایط بهره مند شوند ۱۵ روز قبل از آغاز دوره همکاری، به انجمن صنفی کشاورزان مراجعه و تقاضای خود را کتبا اعلام نمایند.
وی گفت: پس از پذیرش و بررسی تقاضای کشاورزان و تایید این مدیریت، کشاورزان تا پایان شهریورماه ۹۳ از مزایای این طرح بهره مند خواهند شد.
دزفول قطب کشاورزی شمال خوزستان می باشد و بخش زیادی از درآمد مردم این این شهرستان از طریق بخش کشاورزی تامین می شود.
تعداد ۴۱۰ مشترک برق کشاورزی در شهرستان دزفول وجود دارد.

اشتراک مطلب با :