تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , تیر, ۱۳۹۳ | ۲۱:۲۸:۰۱
کد خبر : 16254

سید عزیز اله پژوهیده فرمانده بسیج ادارات دزفول شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول گفت: تغییر سبک زندگی اسلامی ، اقدام هدفمند دشمن در راستای تهاجم فرهنگی است. به گزارش دزنا ۲۴”  سرهنگ پاسدار”عبدالامیر محتشمی راد” شب گذشته در آیین معارفه فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان دزفول اگفت :کاهش نرخ جمعیت ناشی از کاهش زاد و ولدٰ بی بندو باری و […]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول گفت: تغییر سبک زندگی اسلامی ، اقدام هدفمند دشمن در راستای تهاجم فرهنگی است.
به گزارش دزنا ۲۴”  سرهنگ پاسدار”عبدالامیر محتشمی راد” شب گذشته در آیین معارفه فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان دزفول اگفت :کاهش نرخ جمعیت ناشی از کاهش زاد و ولدٰ بی بندو باری و ترویج اباحی گری یکی از برنامه های دشمن برای تضعیف نظام اسلامی است که توسط شبکه های ماهواره در حال تقویت آن است و این یک جنگ سخت است.
وی اظهار داشت: در صورت ادامه این روند در آینده نه چندان دور کشور با کمبود نیروی مولد و جوان در همه بخش ها مواجه شده به طوریکه حتی برای مراقبت از افراد سالخورده باید از خارج کشور نیروی کار، پزشک و پرستار وارد کرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول گفت:اینکه ایران مقام نخست کاهش نرخ جمعیت در جهان باشد جایگاه شایسته ای برای ایران اسلامی نبوده و باید مانع گسترش فرهنگ غرب در این رابطه باشیم.
“حسین صالحی زاده” فرمانده پیشین حوزه مقاومت بسیج ادارات دزفول نیز در این آیین که در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر برگزار شد در سخنانی به تشریح عملکرد خود پرداخت و گفت: حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان دزفول از جمله حوزه های فعال بسیج در استان خوزستان بوده که نقش مهمی در گسترش فرهنگ بسیجی در ادارات دارد.
“سید عزیز پژوهیده ” فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج دزفول نیز در سخنانی از بسیج به عنوان یک فرهنگ نام برد و گفت: گسترش فرهنگ بسیجی در جامعه نیازمند مشارکت همگانی است.
وی افزود:آنچه که مانع موفقیت دشمن در تهاجم فرهنگی شده ، حاکم شدن تفکر بسیجی در لایه های جامعه است.
پژوهیده از ادارات و دستگاههای اجرایی خواست در راستای گسترش هر چه بهتر فعالیت های بسیج در سطح ادارات با جدیت وارد صحنه شده و روسای ادارات خود به عنوان یک بسیجی عمل نمایند.
“سید عزیزاله پژوهیده” مدت ۹ سال مسئولیت گردان یکم بیت المقدس شهرستان دزفول را بر عهده داشت.
در آیین تودیع و معارفه فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان دزفول جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران شهری حضور داشتند.

اشتراک مطلب با :