تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۹:۵۸
کد خبر : 16200

نوسازی آبشار و آب نما پل دوم دزفول

به گزا ش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴” نقل از روابط عمومی شهرداری دزفول شهردار محمد رضا کرمی نژاد گفت: با توجه به اینکه فواره های موجود برروی این پل از ۲۵ سال پیش تعبیه شده اند و اولین طرح در ایران بوده؛ و به دلیل فرسودگی قابل استفاده نمی باشند بر آن شدیم تا با […]

به گزا ش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴” نقل از روابط عمومی شهرداری دزفول شهردار محمد رضا کرمی نژاد گفت: با توجه به اینکه فواره های موجود برروی این پل از ۲۵ سال پیش تعبیه شده اند و اولین طرح در ایران بوده؛ و به دلیل فرسودگی قابل استفاده نمی باشند بر آن شدیم تا با تعویض و بهینه سازی آن‌ها، از تکنولوژی جدید برای زیباسازی این پل ارزشمند استفاده کنیم.
وی افزود:این فواره که دارای پروژکتورهای LED و قابل کنترل DMX نورپردازی می باشد طول ۱۱۰ متر عرض رودخانه دز را پوشش میدهد.
کرمی نژاد یادآور شد: این آبشار به دلیل سابقه اش توسط لوله های پل اتیلن ۱۰ بار نوسازی شده است.۷۷۰ خروجی نازل دارد و در ساخت آن از ۸۰ عدد پروژکتور LED و قابل کنترل DMX 42 وات استفاده میشود که همین ویژگی باعث گردیده برق کمتری نیز مصرف شود.
این طرح بخاطر وجود آسیابهای آبی در یک سمت اجرا می شود که علاوه بر زیبایی در خنک کردن فضای اطراف و در جذب توریست موثر خواهد بود.
محمد رضا کرمی نژاد خاطر نشان کرد که پیمانکاری این پروژه به عهده یکی از شرکت‌های بومی استان به نام بنیامین خدمات اهواز می باشد که توانسته با هزینه های کم این پروژه را اجرا نماید.

اشتراک مطلب با :