تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۶:۱۰
کد خبر : 16198

تقدیر شهردار دزفول از اقدام فرهنگی زوج دوچرخه سوار

به گزارش دزنا ۲۴ بنقل از روابط عمومی شهرداری دزفول، روز گذشته یک زوج دوچرخه سوار اهل بیرجند که ۱۰ تیرماه حرکت خود را از  شیراز آغاز کرده بودند  به منظور ترویج فرهنگ ازدواج آسان وارد دزفول شدند. حسن خراشادی زاده  هدف از این اقدام را ترویج فرهنگ ازدواج آسان و نیز گسترش فرهنگ دوچرخه […]

به گزارش دزنا ۲۴ بنقل از روابط عمومی شهرداری دزفول، روز گذشته یک زوج دوچرخه سوار اهل بیرجند که ۱۰ تیرماه حرکت خود را از  شیراز آغاز کرده بودند  به منظور ترویج فرهنگ ازدواج آسان وارد دزفول شدند.
حسن خراشادی زاده  هدف از این اقدام را ترویج فرهنگ ازدواج آسان و نیز گسترش فرهنگ دوچرخه سواری در راستای حفظ محیط زیست عنوان کرد و افزود: به همراه همسرم ˈ مهشید بستانی ˈ تصمیم گرفتیم زندگی مشترک خود را به نوعی متفاوت، و بدون هزینه اضافی و با اقدامی خاطره انگیز آغاز کنیم.
 مهندس کرمی ن‍ژاد شهردار دزفول نیز با اهدای هدایایی از اقدام فرهنگی آنها تجلیل به عمل آورد و برای ایشان آرزوی موفقیت و خوشبختی نمود.
این زوج دوستدار محیط زیست تصمیم دارند مسیر چهار هزار و۵۰۰ کیلومتری شیراز تا بیرجند در استان خراسان جنوبی را با دوچرخه طی کرده و در طول مسیر سه قله دنا ، سبلان و دماوند را فتح کنند.

اشتراک مطلب با :