تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , تیر, ۱۳۹۳ | ۰۰:۰۳:۵۳
کد خبر : 16154

نشست تعامل و هم اندیشی جامعه ورزشی دزفول با بسیج برگزار شد

در این نشست که در ناحیه مقاومت بسیج دزفول برگزار شد، پیرامون ظرفیت های ورزشی این شهرستان در رشته های مختلف و نیز مشارکت ورزشکاران در اجرای برنامه های فرهنگی بحث و تبادل نظر شد. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول در این نشست از ورزشکاران به عنوان خواص جامعه نام برد و گفت: ورزشکاران […]

در این نشست که در ناحیه مقاومت بسیج دزفول برگزار شد، پیرامون ظرفیت های ورزشی این شهرستان در رشته های مختلف و نیز مشارکت ورزشکاران در اجرای برنامه های فرهنگی بحث و تبادل نظر شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول در این نشست از ورزشکاران به عنوان خواص جامعه نام برد و گفت: ورزشکاران علاوه بر قدرت جسمی و بدنی از نظر فرهنگی و الگو پذیری نیز تاثیر مهمی در جامعه دارند.

سرهنگ ˈعبدالامیر محتشمی رادˈ با اشاره به الگو پذیری جوانان و نوجوانان از ورزشکاران به ویژه مدال آوران مسابقات جهانی و ملی افزود: جامعه ورزشی نقش مهمی در نهادینه کردن فرهنگ و ارزش های اسلامی در جامعه دارد.

وی اظهار داشت:جامعه ورزشی دزفول ، ولایتمدار و معتقد به ارزش های اسلامی و دینی بوده و در کارهای خیر و اجرای برنامه های فرهنگی پیشقدم می باشند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول در این نشست از ورزشکاران و جامعه ورزشی این شهرستان خواست با توجه به گسترش دامنه فعالیت آنها و حضور پرشور جوانان و نوجوانان در برنامه های ورزشی در سطح شهرستان ، با تعامل و همفکری با نیروی مقاومت بسیج در راستای اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم نسبت به برنامه های ضد فرهنگی دشمن همکاری کنند.

وی از تلاش بسیج جامعه ورزشکاران شهرستان دزفول در اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی در اماکن ورزشی تقدیر کرد.

در این نشست که بیش از یکصد نفر از بانوان و آقایان ورزشکار دزفول حضور داشتند راهکارهای تعامل و همکاری جامعه ورزشی این شهرستان با نیروی مقاومت بسیج مورد بررسی قرار گرفت.

اشتراک مطلب با :