تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۶:۴۳:۱۳
کد خبر : 16126

فرمانده بسیج دزفول: مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن نیازمند مشارکت آحاد جامعه است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴،  سرهنگ پاسدار ˈ عبدالامیر محتشمی راد ˈ یکشنبه شب در نشست آگاه سازی و روشنگری پیرامون تهاجم فرهنگی دشمن در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه افزود:دشمن پس از عدم موفقیت در جنگ سخت علیه نظام اسلامی ، در مدتی قریب به ۲۰ سال تهاجم فرهنگی را به شیوه […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴،  سرهنگ پاسدار ˈ عبدالامیر محتشمی راد ˈ یکشنبه شب در نشست آگاه سازی و روشنگری پیرامون تهاجم فرهنگی دشمن در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه افزود:دشمن پس از عدم موفقیت در جنگ سخت علیه نظام اسلامی ، در مدتی قریب به ۲۰ سال تهاجم فرهنگی را به شیوه های مختلف علیه جامعه ایرانی آغاز کرده است.

وی از فضای سایبری و ماهواره به عنوان مهمترین ابزار دشمن در جنگ نرم و تهاجم فرهنگی نام برد و گفت:برنامه های ماهواره ای فارسی زبان

، به طرق مختلف حیا ، عفاف و حجاب را در جامعه اسلامی هدف گرفته است.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول با انتقاد از غفلت و کوتاهی مسئولان ذیربط در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن تاکید کرد: بسیاری از آسیب های اجتماعی جامعه ناشی از تاثیر برنامه های ماهواره و گسترش فرهنگ غربی در جامعه است.

وی افزود:به رغم اینکه مقابله با ماهواره و تهاجم فرهنگی دشمن دیر آغاز شده اما با عزم ملی و مدیریت جهادی می توان گام های بلندی با کمک ، تعامل و همیاری آحاد جامعه در این راستا برداشت و فضای جامعه را به ضرر دشمن تغییر داد.

محتشمی راد در ادامه با بیان اینکه برنامه های شبکه ماهواره ای حاشیه امن ندارد از خبرنگاران و اصحاب رسانه خواست در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن اطلاع رسانی کرده و مردم را نسبت به تاثیر سوء برنامه های ماهواره ای آگاه کنند.

وی ماه مبارک رمضان و لیالی قدر را بهترین فرصت برای خنثی سازی توطئه های فرهنگی دشمن و اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم در این رابطه دانست.

سرهنگ محتشمی راد از آمادگی اجرای طرح اهدای گیرنده دیجیتال در قبال تحویل دستگاه ماهواره از سوی حوزه های مقاومت بسیج این شهرستان خبر داد و گفت:این طرح به منظور تشویق افراد برای تحویل داوطلبانه دستگاه ماهواره از سوی ناحیه مقاومت بسیج دزفول اجرا می شود.

وی اظهار داشت:ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن آماده اجرای این طرح فرهنگی و ثبت نام از داوطلبان تحویل ماهواره می باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول همچنین از خیرین خواست با اهدای کمک های مالی خود برای خرید دستگاه گیرنده دیجیتال در اجرای این طرح فرهنگی مشارکت کنند.

وی همچنین گفت: به منظور بهره مندی هر چه بهتر ساکنان شهرستان دزفول از شبکه های مختلف صدا و سیما ضروری است تا نسبت به نصب و تقویت فرستنده دیجیتال در این شهرستان اقدام شود.

محتشمی راد در این نشست ضمن پاسخگویی به سئوالات خبرنگاران به تشریح اقدامات انجام شده از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر و نیز ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول در راستای مقابله با ماهواره پرداخت و گفت: اجرای نمایش خیابانی ، برپایی نمایشگاه ، مسابقه کاریکاتور و نشست روشنگری از جمله این برنامه بوده که با استقبال خانواده ها روبرو شده است

اشتراک مطلب با :