تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , تیر, ۱۳۹۳ | ۲۰:۱۷:۴۴
کد خبر : 16117

لزوم رفع مشکلات سیستم دیجیتال در شهرستان دزفول

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴،مسلم رحیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به ظرفیت خاص مرکز خوزستان اظهار کرد: این مرکز با وجود کمبود ظرفیت‌های مالی، تمام توان خود را برای گسترش فرهنگ قرآن با پخش برنامه‌های زنده در سطح استان به‌کار برده است. وی با اشاره به مشکلات سیستم دیجیتال […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴،مسلم رحیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به ظرفیت خاص مرکز خوزستان اظهار کرد: این مرکز با وجود کمبود ظرفیت‌های مالی، تمام توان خود را برای گسترش فرهنگ قرآن با پخش برنامه‌های زنده در سطح استان به‌کار برده است.

وی با اشاره به مشکلات سیستم دیجیتال در شهرستان دزفول اظهار امیدواری کرد با همکاری مسئولان ذیربط این مشکل مرتفع شود.

مدیرکل صداوسیمای مرکز خوزستان با توجه به توانمندی‌های موجود در شهرستان دزفول و تعامل امام جمعه و دیگر مسئولان با این مرکز، از افزایش تولید برنامه رادیو دزفول به‌ویژه در موضوع نشر و ترویج فرهنگ قرآن و تشکیل ستاد رسانه‌ای چهارم خرداد به‌منظور ساماندهی برنامه‌های حوزه دفاع مقدس در شبکه‌های مختلف صداوسیما خبر داد و قدردانی کرد.

وی تصریح کرد: با استقرار مدیریت پخش، تمام برنامه جنوب غرب کشور با موضوع دفاع مقدس و به‌ویژه اردوهای راهیان نور و از این پس پخش این سری برنامه‌ها با مدیریت مرکز خوزستان روی آنتن شبکه‌های سراسری و استانی پخش خواهد شد.

رحیمی ادامه داد: لذا صداوسیمای مرکز خوزستان از این پتانسیل برای جبران کاستی‌های گذشته استفاده خواهد کرد.

اشتراک مطلب با :