تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۷:۵۸:۲۷
کد خبر : 16094

همایش مداحان بسیجی در دزفول برگزار شد

دزنا ۲۴” امام جمعه دزفول در این همایش که در مسجد ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول برگزار شد از مداحان و مرثیه سرایان خواست در مجالس مذهبی به دغدغه های مقام معظم رهبری توجه داشته باشند. حجت الاسلام ˈسیدمحمدعلی قاضی دزفولیˈ با بیان اینکه آیین های عزاداری باید از نظر محتوا مدیریت شود افزود:مداحان و […]

دزنا ۲۴” امام جمعه دزفول در این همایش که در مسجد ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول برگزار شد از مداحان و مرثیه سرایان خواست در مجالس مذهبی به دغدغه های مقام معظم رهبری توجه داشته باشند.

حجت الاسلام ˈسیدمحمدعلی قاضی دزفولیˈ با بیان اینکه آیین های عزاداری باید از نظر محتوا مدیریت شود افزود:مداحان و پیر غلامان در مجالس مداحی باید به وحدت بین مسلمانان توجه داشته باشند.

وی مداحان را از نخبگان جامعه دانست و گفت:مداحان با بصیرت در مقابل فتنه ها ایستاده و مانند معلمان در جامعه روشنگری می کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول نیز در سخنانی گفت:مداحان وبسیجیان باید در اجرای منویات مقام معظم رهبری پیشتاز باشند.

سرهنگ ˈ عبدالامیر محتشمی رادˈ افزود:مداحان باید همواره سلامت و روایی اشعار و نغمه ها را در کار مداحی و مرثیه سرایی مورد توجه قرار دهند و با گسترش برنامه های فرهنگی ودینی با هجمه فرهنگی دشمن مقابله کنند.

این همایش با حضور پیرغلامان ،بسیجیان و مداحان شهرستان دزفول و در آستانه لیالی قدر از سوی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول برگزار شد.

اشتراک مطلب با :