تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , تیر, ۱۳۹۳ | ۲۱:۲۳:۵۹
کد خبر : 16075

بهره‌برداری از ایستگاه توزیع برق در مهرشهردزفول

دزنا ۲۴” محسن نمازی‌فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: تمام تلاش‌هایی که در سال‌های اخیر در راستای تامین برق منطقه مسکونی مهرشهر صورت گرفت با بهره‌برداری از ایستگاه فوق توزیع مهرشهر تکمیل شد. وی افزود: این ایستگاه که با یک دستگاه ترانس فوق توزیع و با هزینه‌ای بیش از ۳۰ میلیارد ریال […]

دزنا ۲۴” محسن نمازی‌فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: تمام تلاش‌هایی که در سال‌های اخیر در راستای تامین برق منطقه مسکونی مهرشهر صورت گرفت با بهره‌برداری از ایستگاه فوق توزیع مهرشهر تکمیل شد.

وی افزود: این ایستگاه که با یک دستگاه ترانس فوق توزیع و با هزینه‌ای بیش از ۳۰ میلیارد ریال وارد مدار شده در مرحله نخست به‌منظور تغذیه برق مورد نیاز این منطقه بوده و در سال‌های آینده نیز برنامه بر این است که با توسعه این ایستگاه، شبکه روستاهای شرقی دزفول، مسیر زاویه‌ها و مناطق جنوب دزفول تقویت شوند.

مدیر توزیع برق دزفول بیان کرد: با توجه به اینکه تعداد زیادی از واحدهای مهرشهر واگذار شده، تمام ۲ هزار و ۳۰۰ واحد این منطقه نیز تا یک ماه دیگر به متقاضیان تحویل داده خواهند شد.

وی گفت: از طرف دیگر ظرفیت ایستگاه‌های منطقه تکمیل بوده و امکان تامین برق تمام واحدهای مسکونی مهرشهر وجود ندارد لذا با پیگیری‌های به‌عمل آمده به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شد که همزمان با تحویل واحدهای مسکونی بتوان از ایستگاه تازه احداث مهرشهر بهره‌برداری کرد.

اشتراک مطلب با :