تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , تیر, ۱۳۹۳ | ۲۰:۱۰:۴۷
کد خبر : 16047

پایانه صادراتی گل و گیاه دزفول با پیگیری اداره صنعت معدن و تجارت احداث می شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، ˈنصرالله جایمند ˈدر گفت و گو باخبرنگار ما افزود:با پیگیری انجام شده مشکلات سرمایه گذار برای احداث این پایانه صادراتی رفع و سرمایه گذار متعهد شده نسبت به احداث این پایانه اقدام کند. وی افزود:برای احداث این پایانه قطعه زمینی به مساحت سه هکتار در مجاورت میدان تره […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، ˈنصرالله جایمند ˈدر گفت و گو باخبرنگار ما افزود:با پیگیری انجام شده مشکلات سرمایه گذار برای احداث این پایانه صادراتی رفع و سرمایه گذار متعهد شده نسبت به احداث این پایانه اقدام کند.

وی افزود:برای احداث این پایانه قطعه زمینی به مساحت سه هکتار در مجاورت میدان تره بار دزفول در نظر گرفته شده که با توجه به مالکیت این زمین از سوی راه و شهرسازی پیگیری برای واگذاری آن به منظور احداث پایانه در حال انجام است.

جایمند با اشاره به پیگیری نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی و نیز فرماندار این شهرستان برای حل مشکل زمین پایانه گل و گیاه گفت:به محض حل مشکل واگذاری زمین مذکور عملیات اجرایی احداث این پایانه توسط سرمایه گذار آغاز خواهد شد.

مسوول امور باغبانی مدیریت جهاد کشاورزی دزفول نیز سطح زیر کشت مزارع گل این شهرستان را ۴۵۰ هکتار عنوان کرد و گفت:انواع گل های زینتی چون رز ، گلایول ، مریم و لیلیوم در این گلخانه ها کشت و تولید می شود.

ˈ غلامرضا مه لقاˈ افزود:از هر متر مربع گلخانه ۱۸ شاخه گل برداشت می شود که به سراسر کشور و برخی کشورهای عربی صادر می شود.

اشتراک مطلب با :