تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , تیر, ۱۳۹۳ | ۲۰:۳۸:۴۵
کد خبر : 16002

دانشگاه آزاد دزفول در ۱۸ رشته دکترای تخصصی دانشجو می پذیرد

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی دزفول از پذیرش دانشجو در ۱۸ رشته دکترای تخصصی برای نخستین بار در استان خوزستان در این واحد خبر داد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴  ˈمحسن حسین سوزنگرون ˈ افزود:موافقت جذب دانشجوی دکترای تخصصی طی نامه ای از سوی رییس مرکز امور آموزش تحصیلات تکمیلی سازمان مرکزی […]

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی دزفول از پذیرش دانشجو در ۱۸ رشته دکترای تخصصی برای نخستین بار در استان خوزستان در این واحد خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴  ˈمحسن حسین سوزنگرون ˈ افزود:موافقت جذب دانشجوی دکترای تخصصی طی نامه ای از سوی رییس مرکز امور آموزش تحصیلات تکمیلی سازمان مرکزی اعلام شده است.

وی افزود:این رشته ها شامل ˈمهندسی برق ، الکترونیکˈ ، ˈمهندسی برق ، قدرتˈ ، ˈکامپیوتر ، سیستم نرم افزاریˈ ،

ˈمعماری کامپیوترˈ ،ˈمهندسی عمران ،سازهˈ ،ˈمهندسی کامپیوتر ،تبدیل انرژیˈ ، ˈزراعتˈ ،ˈمکانیزاسیون کشاورزیˈ و رشته ˈخاک شناسی شیمیˈ می باشد.

وی اظهار داشت:دیگر رشته های دکترای تخصصی این واحد دانشگاهی رشته های حاصلخیزی خاک ، خاک شناسی رده بندی و ارزیابی خاک ، خاک شناسی و حفاظت خاک ، برنامه ریزی آموزشی ،ادبیات فارسی ، روانشناسی تربیتی ، ریاضی جبر ،ریاضی آنالیز ، فیزیک و نیز زبان و ادبیات عرب می باشد.

سوزنگرون تصویب این رشته ها در مقطع دکترای تخصصی برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول را با توجه به ظرفیت این دانشگاه و اساتید موجود عنوان کرد و گفت:پس از طی مراحل قانونی در وزارت علوم ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در سال جدید تحصیلی در این رشته ها دانشجو می پذیرد.

وی گفت:این واحد دانشگاهی تقاضای پذیرش دانشجو در ۲۵ رشته دکترای تخصصی را داده بود که با ۱۸ رشته موافقت شده و اکنون در حال طی مراحل قانونی است.

۱۷ هزار دانشجو در ۱۰۴ رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول مشغول تحصیل می باشند.

اشتراک مطلب با :
  1. شهروند استان شمالی خوزستان Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    خدا را شکر که ارزوی دیرینه ما براورده شد.انشالله به پاس سالها در گیر جنگ خرابی با این اقدامات بتوان مرهمی هرچند ناچیز بر زخمهای مزمن این شهر نهاد.دانشگاه ازاد مچکریم.