تاریخ انتشار خبر: ۸ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۹:۴۵:۳۱
کد خبر : 15955

دادستان دزفول: مردم در سرمایه گذاری در شرکت ها و موسسات دقت کنند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴،حجت الاسلام ˈ صادق ابوهلال ˈ در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود:دزفول به عنوان قطب کشاورزی از نقدینگی بالایی برخوردار بوده که این امر توجه شرکت ها و موسساتی که تنها به فکر جیب خود می باشند را جلب کرده است. وی افزود:برخی پیمانکاران و شرکت های سودجو […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴،حجت الاسلام ˈ صادق ابوهلال ˈ در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود:دزفول به عنوان قطب کشاورزی از نقدینگی بالایی برخوردار بوده که این امر توجه شرکت ها و موسساتی که تنها به فکر جیب خود می باشند را جلب کرده است.

وی افزود:برخی پیمانکاران و شرکت های سودجو و فرصت طلب با عناوین مختلف و به بهانه سود بیشتر مردم را تشویق به سرمایه گذاری کرده و سرمایه مردم را به خطر می اندازند که تاکنون بسیاری از این بابت متضرر شده اند.

دادستان دزفول با اشاره به پرونده یکی از شرکت های سرمایه گذاری در بخش مسکن گفت: این شرکت با جلب اعتماد مردم در زمینه ساخت مسکن خانواده های بسیاری را درگیر کرده که با مدیریت اعمال شده از سوی دستگاه قضایی از بروز بحران مالی برای سرمایه گذاران این شرکت که مردم دزفول می باشند جلوگیری شد.

حجت الاسلام ابوهلال گفت:مردم برای سرمایه گذاری باید به درستی از منابع مختلف تحقیق و تفحص کنند و به سادگی به شرکت ها اعتماد نکنند.

وی اظهار داشت:در دزفول پیمانکاران متدین و شرکت های قابل اعتمادی وجود دارد که مردم می توانند با استعلام از ادارات مربوطه از جمله صنعت ، معدن و تجارت از قانونی بودن این شرکت ها و موسسات اطلاع حاصل کنند.

دادستان دزفول همچنین به تشریح عملکرد دستگاه قضایی دزفول پرداخت و گفت:ماهانه دو هزارو ۴۰۰ تا دو هزار و ۷۰۰ پرونده به دادسرای دزفول وارد می شود که شامل سرقت ، ضرب و جرح ، تصادف ، مواد مخدر ، کلاهبرداری ، جعل و مسایل خانوادگی می باشد.

وی از تشدید مجازات سارقان و عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر توسط دستگاه قضایی این شهرستان خبر داد و گفت:با توجه به نگهداری بیش از دو هزار زندانی در زندان دزفول برای اینکه ضریب امنیت در منطقه افزایش یابد از اعطای مرخصی به هر عنوان به سارقان و کیف قاپان ، فروشندگان مواد مخدر زندانی در دزفول جلوگیری می شود.

حجت الاسلام ابوهلال در خصوص پاکسازی مناطق آلوده دزفول نیز گفت: با قاطعیت می توان ادعا کرد محله و منطقه آلوده ای در شهرستان دزفول وجود ندارد ضمن اینکه کلیه مخروبه ها نیز پاکسازی شده است.

دادستان دزفول همچنین در خصوص اجرای حدود الهی برای چند سارق گفت:برای چند سارق منزل که چند بار اقدام به سرقت کرده اند حکم قطع ید صادر شده که اجرای این حدود الهی در انتظار رای رییس قوه قضاییه است.

حجت الاسلام ابوهلال در راستای افزایش ضریب امنیت در شهرستان از مردم خواست ضریب امنیت خانه و مغازه های خود را با رعایت نکات ایمنی و استفاده از قفل های استاندارد بالا ببرند ضمن اینکه تمام واحدهای طلافروشی نیز به دوربین مدار بسته مجهز شده اند.

دادستان دزفول از نصب دوربین در هسته مرکزی شهر و نیز مبادی ورودی و خروجی شهر دزفول خبر داد و گفت:بانصب این دوربین ها ضریب امنیت شهر بالا رفته و سارقان نمی توانند از دست قانون فرار کنند.

اشتراک مطلب با :