تاریخ انتشار خبر: ۶ , تیر, ۱۳۹۳ | ۲۱:۱۷:۴۲
کد خبر : 15930

دادستان: دزفول برای فروشندگان مواد مخدر ناامن شده است

به گزارششبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، حجت الاسلام ˈ صادق ابوهلال ˈ در سخنرانی پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول افزود: با صدور احکام سنگین قضایی برای فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر و نیز مشارکت نیروهای سپاه ، بسیج و نیروی انتظامی ضریب امنیت در شهرستان دزفول بالا رفته است. وی […]

به گزارششبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، حجت الاسلام ˈ صادق ابوهلال ˈ در سخنرانی پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول افزود: با صدور احکام سنگین قضایی برای فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر و نیز مشارکت نیروهای سپاه ، بسیج و نیروی انتظامی ضریب امنیت در شهرستان دزفول بالا رفته است.

وی افزود:در دزفول اقدامات زیادی در راستای مبارزه با مواد مخدر صورت گرفته و مناطق آلوده پاکسازی شده است.

دادستان دزفول از مردم دزفول خواست ضمن رعایت نکات ایمنی برای جلوگیری از سرقت در صورت مشاهده هر گونه تخلف و جرم در سطح شهر مراتب را اطلاع دهند.

حجت الاسلام ابوهلال با تشریح وضعیت شهرستان دزفول از نظر مناطق گردشگری چون ساحل تفریحی رودخانه دز،بیشه زار ، جنگل و باغات که موجب جذب گردشگر به این شهرستان شده افزود:برای مقابله با افرادی که در این مناطق رعایت شئونات اسلامی را نمی کنند، ستاد امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده است.

وی افزود:حساسیت بالای مردم دزفول نسبت به رعایت شئونات اسلامی در جامعه موجب شده تا فضای عمومی شهر دزفول از آلودگی پاک شود.

ایرنا

اشتراک مطلب با :