تاریخ انتشار خبر: ۶ , تیر, ۱۳۹۳ | ۲۱:۱۵:۴۹
کد خبر : 15928

امام جمعه دزفول: دستگاه قضایی با مخلان نظم و امنیت با قاطعیت برخورد کند

به گزارش شبکه دزنا ۲۴”  حجت الاسلام ˈسیدمحمدعلی قاضی دزفولیˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه در مصلای امام علی (ع) دزفول با گرامیداشت هفتم تیر روز قوه قضاییه از تلاش کارکنان و قضات دادگستری به واسطه احقاق حقوق مردم تقدیر کرد و افزود:دزفول به دلیل جمعیت ، گردش مالی و جاذبه های گردشگری […]

به گزارش شبکه دزنا ۲۴”  حجت الاسلام ˈسیدمحمدعلی قاضی دزفولیˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه در مصلای امام علی (ع) دزفول با گرامیداشت هفتم تیر روز قوه قضاییه از تلاش کارکنان و قضات دادگستری به واسطه احقاق حقوق مردم تقدیر کرد و افزود:دزفول به دلیل جمعیت ، گردش مالی و جاذبه های گردشگری شاهد حجم بالای پرونده قضایی است.

وی از امنیت به عنوان مطالبه عمومی جامعه نام برد و افزود: تلاش فراوانی در راستای تامین نظم و امنیت در جامعه صورت گرفته اما همچنان لازم است تا با افراد مجرم سابقه داری که نظم و امنیت جامعه را به هم می زنند با قاطعیت و بدون اغماض برخورد شود.

امام جمعه دزفول گفت:اجرای دقیق قانون در جامعه موجب می شود تا عوامل خارجی جسارت اخلال در نظم عمومی پیدا نکنند.

خطیب جمعه دزفول ضمن تاکید بر ضرورت نصب دوربین در مرکز شهر جهت برقراری نظم بیشتر و شناسایی مجرمان در مواقع ضروری از فرماندار ویژه دزفول خواست در خصوص نصب این دوربین ها اقدام کند.

وی در فراز دیگری از خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول به ششم تیرماه سالروز سوء قصد به مقام معظم رهبری در مسجد ابوذر تهران اشاره کرد و افزود:این عملیات تروریستی نافرجام ماند و آیت الله خامنه ای برای اسلام مستدام ماند.

خطیب جمعه دزفول با گرامیداشت سالروز حادثه تلخ انفجار بمب توسط منافقین خائن در سال ۱۳۶۰ و شهادت دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش اظهار داشت:این حادثه تلخ در صورتیکه در کشور دیگری اتفاق می افتاد نظام و حکومت را ساقط می کرد.

حجت الاسلام قاضی دزفولی در آستانه حلول ماه مبارک رمضان از افرادی که به هر دلیل توانایی روزه گرفتن ندارند خواست از روزه خواری در انظار عمومی خودداری کرده و حرمت این ماه مبارک را حفظ کنند.

امام جمعه دزفول با تشریح اوضاع منطقه نیز گفت:داعش یک گروه تروریستی دیوانه است که از حقانیت هیچ بهره ای نبرده و آلت دست آمریکا و اسراییل شده است.

وی افزود:کشورهای آمریکا و اسراییل که پیشرفته ترین تسلیحات جنگی را در اختیار گروه داعش قرار می دهند باید تاوان پشتیبانی از گروه تروریستی داعش را پس دهند.

خطیب جمعه دزفول در ادامه به تاثیر سوء ماهواره در خانواده ها اشاره کرد و گفت:ماهواره تیشه به ریشه نهاد خانواده می زند و شبکه های آن با هدف تضعیف و نابودی کانون خانواده برنامه ریزی شده است.

وی خطر ماهواره را جدی خواند وافزود:اگر در استفاده از ماهواره دقت نشود کانون گرم خانواده از هم پاشیده می شود و خانواده را به سمت جهنم سوق می دهد.

امام جمعه دزفول در خاتمه از حذف اعتبارات فرهنگی انتقاد کرد و گفت:در کمیته برنامه ریزی بیش از ۹۶ درصد اعتبارات فرهنگی در حوزه دین مربوط به مساجد ، مصلا و حوزه های علمیه حذف شده که این امر با فرمایشات مقام معظم رهبری منافات دارد.

وی افزود:اگر بخواهیم با هجمه فرهنگی دشمن مقابله کنیم باید برای مراکز دینی اعتبار تعریف شود

ایرنا

اشتراک مطلب با :