تاریخ انتشار خبر: ۲ , تیر, ۱۳۹۳ | ۲۰:۵۲:۵۱
کد خبر : 15903

۲۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در دزفول کشف شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴ ، ˈ محمد محبی ˈ روز دوشنبه در همایش ˈخانواده خود مراقبت و الگوسازی مثبتˈ که به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی دزفول برگزار شد افزود:در سه سال گذشته واحد پلیس مبارزه با مواد مخدر دزفول حدود سه هزار نفر را […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴ ، ˈ محمد محبی ˈ روز دوشنبه در همایش ˈخانواده خود مراقبت و الگوسازی مثبتˈ که به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی دزفول برگزار شد افزود:در سه سال گذشته واحد پلیس مبارزه با مواد مخدر دزفول حدود سه هزار نفر را دستگیر کرده است .

وی انهدام آزمایشگاه تولید شیشه و پاکسازی مناطق جرم خیز را از دیگر فعالیت های این واحد عنوان کرد وگفت:اقدامات نیروی انتظامی دزفول در مبارزه با مواد مخدر موجب رعب و وحشت افراد معتاد شده به طوریکه معتادان مجبورند مواد مخدر مصرفی خود را از سایر شهرها تهیه کنند.

محبی اظهار داشت:اکثر جرائم کشور به طور مستقیم و غیر مستقیم با مواد مخدر در ارتباط است به طوری که پدیده مواد مخدر دیگر به عنوان یک آسیب اجتماعی مطرح نیست بلکه به عنوان یک معضل امنیت کشور را تهدید می کند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر دزفول نقش خانواده در پیشگیری از گرایش فرزندانشان به مواد مخدر را مهم خواند و افزود:والدین در زمینه تحصیل به فرزندان فشار نیاورند و آنها را با کسی مقایسه نکنند زیرا در برخی موارد دانش آموزان به دلیل فشار زیاد والدین به مصرف ماده مخدر شیشه روی می آورند.

محبی افزود:باید زمان استفاده از اینترنت را برای فرزندان محدود کرد و به فرزندان آموخت هنگامیکه برای مصرف مواد مخدر به آنها تعارف می شود محکم و قاطعانه نه بگویند.

وی اظهار داشت:برای پیشگیری از مصرف مواد مخدر باید اعتقادات مذهبی در خانواده ها تقویت شود تا فرزندان کمتر به این سمت گرایش پیدا کنند.

اشتراک مطلب با :