تاریخ انتشار خبر: ۲ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۵۳:۰۳
کد خبر : 15892

اختصاصی : جشنواره روزه اولی‌ها در دزفول برگزار می‌شود

به گزارش شبکه خبری دزنا ۲۴ ، بهزاد جولایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار کرد: در آستانه ماه مبارک رمضان با ابتکار هیئت رزمندگان و عاشقان ثارالله دزفول، واحد عترت خواهران این هیئت و اداره آموزش و پرورش این شهرستان جشنواره روزه اولی‌ها با برگزاری برنامه‌های متنوع و معنوی در سوم و چهارم تیرماه […]

به گزارش شبکه خبری دزنا ۲۴ ، بهزاد جولایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار کرد: در آستانه ماه مبارک رمضان با ابتکار هیئت رزمندگان و عاشقان ثارالله دزفول، واحد عترت خواهران این هیئت و اداره آموزش و پرورش این شهرستان جشنواره روزه اولی‌ها با برگزاری برنامه‌های متنوع و معنوی در سوم و چهارم تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشنواره هر ساله و در آستانه ماه مبارک رمضان با هدف تشویق و ترغیب دانش‌آموزانی است که به افتخار روزه گرفتن مکلف شده‌اند و می‌خواهند از این ماه سراسر برکت و نور بهره معنوی وافری ببرند.

دبیر اجرایی هیئت رزمندگان و عاشقان ثارالله دزفول تصریح کرد: با همکاری خوب آموزش و پرورش و واحد عترت خواهران هیئت رزمندگان، ۲۰ آموزشگاه برای شرکت دانش‌آموزان در این جشنواره فراخوان شده‌اند و از جمله برنامه‌های این جشنواره مولودی‌خوانی، سخنرانی حجت‌الاسلام فرهی کارشناس تربیتی دینی کودکان و نوجوانان، اجرای گروه‌های سرود و برنامه‌های متنوع دیگر است.

وی اهدای بسته‌های فرهنگی، کتاب دعا، کتاب دانستنی‌های احکام ویژه پسران و دختران را از دیگر برنامه‌های این جشنواره اعلام کرد.

جولایی در پایان گفت: این دو برنامه سه‌شنبه سوم تیرماه ویژه پسران و چهارشنبه چهارم تیرماه ویژه دختران ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح در سالن اجتماعات ایثار واقع در خیابان نشاط برگزار خواهد شد.

اشتراک مطلب با :