تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۲۱:۰۷:۱۴
کد خبر : 15796

شهردار دزفول: بستر حضور سرمایه گذار در دزفول کاملا مهیاست

دزنا ۲۴، بنقل از  روابط عمومی شهرداری دزفول، محمدرضا کرمی نژاد ضمن بیان ظرفیتهای بالقوه شهر دزفول در تمامی عرصه های اقتصادی، تاریخی، گردشگری، فرهنگی و غیره از آمادگی کامل مجموعه شهری جهت حضور و فعالیت سرمایه گزاران داخلی و خارجی خبر داد. کرمی نزاد در بخش دیگری از سخنان خود اعلام نمود که پروژه […]

دزنا ۲۴، بنقل از  روابط عمومی شهرداری دزفول، محمدرضا کرمی نژاد ضمن بیان ظرفیتهای بالقوه شهر دزفول در تمامی عرصه های اقتصادی، تاریخی، گردشگری، فرهنگی و غیره از آمادگی کامل مجموعه شهری جهت حضور و فعالیت سرمایه گزاران داخلی و خارجی خبر داد.

کرمی نزاد در بخش دیگری از سخنان خود اعلام نمود که پروژه ها و طرح هایی جهت سرمایه گزاری تعریف شده است و سرمایه گزاران محترم نیز می توانند نظرات و پیشنهادات خود را به ما ارائه دهند.

کرمی نژاد افزود که با مهیا سازی بستر سرمایه گزاری و همچنین ایجاد امنیت سرمایه در این شهر، از ۶ ماه گذشته تا کنون شاهد حضور سرمایه گزاران متعدد بوده ایم و به یاری خداوند در هفته جاری نیز ۲ سرمایه گزار داخلی و خارجی به دزفول خواهند آمد و انشاالله گزارش تکمیلی آن پس از برگزاری جلسات و بازدیدهای میدانی به همشهریان ارجمند ارائه خواهد شد.

اشتراک مطلب با :