تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۲۱:۰۱:۵۹
کد خبر : 15768

امام جمعه دزفول: نیمه شعبان ظرفیتی بزرگ برای حرکت به سوی جامعه مهدوی است

دزنا ۲۴” حجت الاسلام ˈسیدمحمدعلی قاضی دزفولیˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول با تبریک سالروز ولادت نورانی حضرت بقیه الله اعظم(عج) به تشریح سه دیدگاه در فرهنگ مهدویت پرداخت و افزود:منتظر واقعی دنبال ایجاد وضع مطلوب است و وضع مطلوب جامعه را به طرف کمال مطلوب هدایت می کند تا امنیت و […]

دزنا ۲۴” حجت الاسلام ˈسیدمحمدعلی قاضی دزفولیˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه دزفول با تبریک سالروز ولادت نورانی حضرت بقیه الله اعظم(عج) به تشریح سه دیدگاه در فرهنگ مهدویت پرداخت و افزود:منتظر واقعی دنبال ایجاد وضع مطلوب است و وضع مطلوب جامعه را به طرف کمال مطلوب هدایت می کند تا امنیت و ارزش اخلاقی و حاکمیت دینی و عدالت حکمفرما شود.

خطیب جمعه دزفول ضمن گرامیداشت روز سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت:آسایش و آرامش جامعه اسلامی حاصل تلاش افراد گمنامی است که بدون هیچ نام و نشانی در وزارت اطلاعات تلاش و ایثارگری می کنند.

حجت الاسلام قاضی دزفولی هفته جهاد کشاورزی را نیز گرامی داشت و افزود:کشاورزی در استقلال کشور نقش کلیدی و مهمی دارد و دزفول که توانایی و استعداد فراوانی در زمینه کشاورزی دارد می تواند نقش مهمی در این خصوص ایفا کند.

وی اظهار داشت:کشاورزی نقش ویژه ای در تحقق شعار سال دارد و مسوولان باید توجه ویژه ای به این مقوله داشته باشند و با استفاده از علم و فناوری از ظرفیت های موجود استفاده کنند و مشکل اشتغال جوانان منطقه را مرتفع نمایند.

وی ضمن انتقاد از بهره وری اندک از ظرفیت بالای این شهرستان به ویژه در بخش کشاورزی گفت:مسوولان باید با توسعه بخش کشاورزی از ظرفیت های این شهرستان در راستای استقلال و خودکفایی کشور به خوبی استفاده کنند.

امام جمعه دزفول با اشاره به اوضاع منطقه و اخبار نگران کننده از وضعیت حمله داعش به مردم عراق و عتبات عالیات گفت:این حمله انتقام پیروزی مقاومت در سوریه است.

حجت الاسلام قاضی دزفولی افزود:سلاح های پیشرفته ای که در دست تکفیری ها و سلفی ها است و نیز خودروهای جنگی اسراییلی نشان از دست داشتن اسراییل در این حمله ها و نشانه توطئه خائنانه حکام خود فروخته دارد.

وی به دیدار اخیر امیر کویت با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: امیر کویت پس از این دیدار از شجاعت ،صراحت ،اعتماد بنفس و در حین حال سادگی مقام معظم رهبری یاد کرده و گفت صلابت ایشان در هیچ جای کره زمین وجود ندارد.

امام جمعه دزفول از برگزار کنندگان احیای شب نیمه شعبان ، بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد در این شهرستان تقدیر کرد و نسبت به ترویج برخی خرافات از جمله فال قهوه و دعا نویسی در جامعه به مردم هشدار داد.

خطیب جمعه دزفول در پایان از کیفیت پایین نان در دزفول انتقاد کرد و گفت:مسوولان به کیفیت نان توجه داشته باشند تا کفران نعمت نشود

اشتراک مطلب با :