تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۸:۱۵:۳۵
کد خبر : 15756

محمد خاتمی مهناز افشار را به عقد یاسین رامین درآورد+عکس

محمد خاتمی ریس جمهور پیشین ایران٫ مهناز افشار را به عقد یاسین رامین درآورد . یاسین رامین فرزند ” محمد علی رامین ” معاون جنجالی مطبوعات و اطلاع‌ رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دهم و در دولت نهم و همچنین مشاور مطبوعاتی محمود احمدی‌نژاد است. رسانه ها محمد علی رامین را یکی […]

محمد خاتمی ریس جمهور پیشین ایران٫ مهناز افشار را به عقد یاسین رامین درآورد . یاسین رامین فرزند ” محمد علی رامین ” معاون جنجالی مطبوعات و اطلاع‌ رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دهم و در دولت نهم و همچنین مشاور مطبوعاتی محمود احمدی‌نژاد است. رسانه ها محمد علی رامین را یکی از افراد موثر در طرح موضوعاتی همچون انکار هولوکاست میدانند .

یکی از نزدیکان خانم افشار گفت: یاسین رامین از لحاظ فکری با پدرش زاویه بسیاری دارد. او به اصلاح طلبان نزدیک تر است تا جریان فکری که پدرش آن را دنبال میکند. دلیل جاری شدن خطبه عقد توسط محمد خاتمی هم نشان دادن همین موضوع بود که خانم افشار و همسرش تعلقی به جریان مرتبط با احمدی نژآد ندارند .

بنا بر گفته این فرد محمد علی رامین با ازدواج پسرش و خانم افشار مخالف بود. اما سرانجام این ازوداج صورت گرفت. در ابتدا قرار بود اکبر هاشمی رفسنجانی خطبه عقد را جاری کند اما در نهایت محمد خاتمی به عنوان انتخاب شد.

محمد علی رامین در زمان تصدی معاونت مطبوعاتی و اطلاع‌ رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد٫ با نشریه “رویش ” به دلیل چاپ عکس مهناز افشار برخورد کرده و این بازیگر سینمای ایران را معلوم الحال نامیده بود.

اشتراک مطلب با :