تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۲۱:۱۳:۱۱
کد خبر : 15737

شهردار دزفول : پیشبرد نهضت آسفالت، امتداد خدمت جهادی/آمادگی پارکهای ساحلی جهت فصل تابستان

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، محمدرضا کرمی نژاد با بیان خرید بیش از ۵ تن قیر در ماه های گذشته و آغاز عملیات نهضت آسفالت درگفتگویی به خبرنگارما ااز ادامه این نهضت در سطح معابر شهری با تمام قدرت و توان خبر داد. کرمی نژاد اظهار داشت که تا کنون بیش از ۷ […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، محمدرضا کرمی نژاد با بیان خرید بیش از ۵ تن قیر در ماه های گذشته و آغاز عملیات نهضت آسفالت درگفتگویی به خبرنگارما ااز ادامه این نهضت در سطح معابر شهری با تمام قدرت و توان خبر داد.

کرمی نژاد اظهار داشت که تا کنون بیش از ۷ هزار متر از معابر سطح شهری زیر پوشش بالغ بر ۴۵ هزار متر مربع آسفالت قرار گرفته اند و به سرعت روکش سازی سایر معابر در حال انجام است.

کرمی نژاد اولویت اصلی در طرح نهضت آسفالت را خیابانهایی اعلام کرد که دستگاه های حفار نظیر آب و فاضلاب، گاز، مخابرات و برق عملیات آنها را به اتمام رسانده است.

کرمی نژاد نهضت آسفالت را خدمتی بی منت به همشهریان ارجمند دانست.

شهردار دزفول درادامه افزود :با توجه به نزدیکی ایام تابستان و استفاده همشهریان و میهمانان ارجمند از پارکهای ساحلی، ضمن بیان اینکه با مدیران مناطق و پارکهای ساحلی جلسات متعددی برگزار شده است، از آمادگی کلیه پارکها جهت استقبال از میهمانان ارجمند خبر داد.

کرمی نژاد ضمن درخواست رعایت کامل نکات ایمنی توسط استفاده کنندگان از رودخانه زلال دز، خاطر نشان کرد که شهرداری جهت تامین ایمنی اقدام به پرپایی ۶ پست امداد و نجات (نجات غریق) در ساحل رودخانه نموده است.

شایان ذکر است پایگاه های نجات غریق شهرداری دزفول در سه ماهه گذشته ۲۳ نفر از هم میهنان ارجمند را از غرق شدن در آب رودخانه نجات داده اند.

در پایان کرمی نژاد از استقرار رادیو دز و تلویزیون شهری در پارکهای ساحلی بعنوان ایده ای جدید جهت پرکردن اوقات فراغت یاد کرد و اظهار امیدواری کرد که این خدمات در کلیه ساحل تعمیم پیدا کند.

اشتراک مطلب با :