تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۲۱:۰۴:۲۰
کد خبر : 15729

فرماندار دزفول: توسعه فضای سبز اولویت نخست مدیریت شهری است

به گزارش  ایرنا ˈحبیب الله آصفیˈ در همایش هم اندیشی شهرداران و بخشداران شهرستان دزفول در محل شهرداری صفی آباد گفت:جامعه نیاز به شادی و برنامه های شاد و استفاده از فضای سبز بیشتری دارد. فرماندار دزفول خطاب به شهرداران و دهیاران این شهرستان گفت:راههای متعددی برای کسب درآمد وجود دارد که باید با کمک […]

به گزارش  ایرنا ˈحبیب الله آصفیˈ در همایش هم اندیشی شهرداران و بخشداران شهرستان دزفول در محل شهرداری صفی آباد گفت:جامعه نیاز به شادی و برنامه های شاد و استفاده از فضای سبز بیشتری دارد.

فرماندار دزفول خطاب به شهرداران و دهیاران این شهرستان گفت:راههای متعددی برای کسب درآمد وجود دارد که باید با کمک شوراها ،شهرداری ها و دیگر ارگان ها این راهها را یافت ضمن اینکه هرکس که بتواند درآمد جدیدی را تعریف کند پاداش خواهد گرفت.

آصفی اظهار داشت:در سالهای اخیر با تأسیس دهیاری این امر گسترش یافته تا آموزه های زندگی مدنی تعلیم داده شود و فرهنگ شهرنشینی ارتقا یابد به گونه ای که در تهران نحوه عبور از پل هوایی ،سوار شدن به ماشین و تاکسی ،کاشت درختان در فضای سبز و روابط شهرنشینی به شهروندان آموزش داده می شود.

وی گفت: اوقات فراغت در مناطق کوچکتر بیشتر است و زمان پرداختن به فعالیت های مدنی نیز بیشتر است پس از این فرصت استفاده کرده و آموزش های مدنی به شهروندان ارائه دهید ،در زمان غرس نهال ودیگر موارد مردم را مشارکت دهید و پیوند عاطفی با مردم برقرار کنید و طبق آموزه های دینی در مقابل مردم خضوع کنید .

وی با اشاره به فعالیت های بخش خصوصی در پروژه های دزفول گفت: سرمایه ثابت مردم دزفول در بانکها حدود ۹۰هزار میلیارد ریال است که باید مردم را به تولید ثروت از طریق به کارگیری این سرمایه ها تشویق کرد

اشتراک مطلب با :