تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۲۱:۰۳:۲۹
کد خبر : 15726

۲۵ کیلوگرم ماده مخدر شیشه از یک باند بین المللی در اندیمشک کشف شد

دزنا ۲۴” سرهنگ ˈاکبر کروندیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگارماافزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با همکاری اطلاعاتی با سربازان گمنام امام زمان (عج) بامداد امروز در یک عملیات مشترک موفق شدند یک باند توزیع ماده مخدر شیشه را حین انتقال مواد به خوزستان متلاشی کنند. وی سردسته این […]

دزنا ۲۴” سرهنگ ˈاکبر کروندیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگارماافزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با همکاری اطلاعاتی با سربازان گمنام امام زمان (عج) بامداد امروز در یک عملیات مشترک موفق شدند یک باند توزیع ماده مخدر شیشه را حین انتقال مواد به خوزستان متلاشی کنند.

وی سردسته این باند را یک زن عنوان کرد و افزود: قاچاقچیان مواد را به طرز ماهرانه ای در دو دستگاه خودروی سواری جاسازی کرده بودند که با هوشیاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این مواد کشف و ضبط شد.

وی گفت:قاچاقچیان قصد داشتند این مواد مخدر را به آبادان منتقل کرده و از آنجا به سایر نقاط انتقال دهند.

فرمانده انتظامی اندیمشک اضافه کرد: در این رابطه پنج نفر که سه نفر از آنان زن هستند دستگیر و با تشکیل پرونده برای طی مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند ضمن این که دو دستگاه خودروی سواری نیز ضبط شد.

وی افزود: عملیات شب گذشته تا ساعات حدود پنج صبح به طول انجامید و برخی از ماموران پلیس مواد مخدر نیر در این عملیات جراحات جزئی دیدند.

وی افزود : بکارگیری نیروهای کاردان و زبده توسط ناجا و نیز همکاری خوب و سازنده سربازان گمنام امام زمان (عج) با نیروی انتظامی منطقه نقش مهمی در امر مبارزه با مواد مخدر داشته و حجم کشفیات مواد مخدر توسط ناجا بیانگر شدت عمل و جدیت این نیرو برای مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ است.

با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اندیمشک از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۴۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در اندیمشک کشف و شش باند تهیه و توزیع مواد مخدر نیز متلاشی شده است

ایرنا

اشتراک مطلب با :