تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۲۱:۲۵:۴۴
کد خبر : 15679

۶ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در اندیمشک متلاشی شد

به گزارششبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، ، احمد کروندی ظهر امروز در نشست مطبوعاتی و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از این باندهای مواد مخدر که دامنه فعالیت آنان استانی و فرا استانی بوده در مجموع مقدار ۲۶ کیلو و ۵۰۰ گرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی کشف و ضبط شده است. وی افزود: […]

به گزارششبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، ، احمد کروندی ظهر امروز در نشست مطبوعاتی و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از این باندهای مواد مخدر که دامنه فعالیت آنان استانی و فرا استانی بوده در مجموع مقدار ۲۶ کیلو و ۵۰۰ گرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی کشف و ضبط شده است.

وی افزود: همچنین با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی ۴۸ نفر از قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اندیمشک اضافه کرد: در متلاشی کردن این باندهای مواد مخدر همکاری مردم تاثیر بسیار زیادی داشته که جا دارد از همکاری شهروندان در این زمینه تقدیر شود.

وی با بیان اینکه طرح پاکسازی موسوم به طرح مناطق آلوده در این شهرستان با جدیت اجرا شده است تصریح کرد: با اجرای این طرح مناطق آلوده به طور کامل پاکسازی شده است و این طرح را در سال جاری نیز با همان جدیت و شدت بیشتری دوباره اجرا خواهیم کرد.

کروندی خاطر نشان کرد: در بحث مبارزه با مواد مخدر به عنوان یک معظل اجتماعی کار فرهنگی و فرهنگ‌سازی تاثیر بسیار زیادی دارد و باید دستگاه‌های متولی فرهنگ نیز در زمینه برخورد با این مشکل اجتماعی نیروی انتظامی را یاری دهند.

وی گفت: در زمینه سرقت نیز ۷۰ درصد سرقت‌های صورت گرفته در شهرستان کشف شده است و در زمینه سرقت خودرو و حوزه‌های روستایی و چاه‌های کشاورزی بسیاری از سرقت‌ها کشف و سارقین دستگیر شده‌اند.

اشتراک مطلب با :