تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۰:۰۲:۴۳
کد خبر : 15671

سوختن قرآن و منبر در ۲ حادثه مشکوک+تصاویر

دزنا ۲۴، به نقل از ماهشهر امروز، صبح روز گذشته خبری مبنی بر آتش سوزی در مصلای شهرک طالقانی ماهشهر منتشر شد که جزئیات بیشتری از این حادثه و اتفاقات پس از آن توسط این پایگاه خبری ارائه می شود: ساعت ۱۱ روزگذشته مسجد صاحب الزمان شهرک طالقانی که مصلای نمازجمعه این منطقه نیز می […]

دزنا ۲۴، به نقل از ماهشهر امروز، صبح روز گذشته خبری مبنی بر آتش سوزی در مصلای شهرک طالقانی ماهشهر منتشر شد که جزئیات بیشتری از این حادثه و اتفاقات پس از آن توسط این پایگاه خبری ارائه می شود:

ساعت ۱۱ روزگذشته مسجد صاحب الزمان شهرک طالقانی که مصلای نمازجمعه این منطقه نیز می باشدبه دلایل نامعلومی دچار آتش سوزی شد.
برخی شاهدان محلی در این خصوص می گویند:افراد ناشناسی وارد مسجد شده وکتابخانه های خواهران و برادران را خالی کرده و به اتش کشیدند که در این اتش سوزی تعدادی از کتاب های قران و منبرعزاداری حضرت سیدالشهدا(ع)نیز دچار حریق شدند.
همچنین گفته می شود این افراد صندوق جمع آوری نذورات و کمک های نقدی را شکسته و پول های آن را به سرقت برده اند.

http://mahtoday.ir/wp-content/uploads/SAM_1562.jpg

ساعاتی پس از این حادثه و در ساعت ۱۶:۴۵دقیقه حسینیه لفته حیدری در شهرک طالقانی واقع در خیابان سربندر کوچه ۸به صورت نامعلومی دچار آتش سوزی شد نکته قابل توجه اینجاست که در این حادثه نیز منبرعزاداری سیدالشهدا(ع) که در حیاط حسینیه قرار داشته دچار آتش سوزی شده است.
گفتنی است آتش نشانی علت وقوع هر دو حادثه را مشکل برق اعلام کرده است اما متولی حسینیه حیدری می گوید در اطراف منبرهیچ کلید یا پریز برقی وجود نداشته است همچنین برخی از نمازگزاران مسجد نیز معتقدند تاکنون این مکان مشکل برق نداشته است.
http://mahtoday.ir/wp-content/uploads/Copy-of-SAM_1548.jpg

 

فرماندار ماهشهر نیز در این خصوص می گوید علت این حادثه در دست بررسی است ولی اقدامات لازم برای تجهیز و اماده سازی مسجد صاحب الزمان(عج) در اسرع وقت انجام خواهد شد.

اشتراک مطلب با :