تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۹:۳۹:۳۸
کد خبر : 15644

دو کیلو گرم ماده مخدر شیشه در اندیمشک کشف و ضبط شد

سرهنگ ˈاکبر کروندیˈ روز چهارشنبه به خبرنگار ما افزود: قاچاقچیان مواد مخدر بیش از پانزده کیلوگرم تریاک را برای توزیع وارد اندیمشک کرده بودند که در حین جابه جایی این مواد با اقدام به موقع پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی دستگیر و دو خودروی آنها توقیف شد. وی افزود: در این رابطه چهار […]

سرهنگ ˈاکبر کروندیˈ روز چهارشنبه به خبرنگار ما افزود: قاچاقچیان مواد مخدر بیش از پانزده کیلوگرم تریاک را برای توزیع وارد اندیمشک کرده بودند که در حین جابه جایی این مواد با اقدام به موقع پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی دستگیر و دو خودروی آنها توقیف شد.

وی افزود: در این رابطه چهار نفر متهم دستگیرو برای طی مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.

سرهنگ کروندی گفت: ماموران این نیرو هفته گذشته نیز موفق شدند در بازرسی وسایل یک مسافر ،مقدار دو کیلو گرم ماده مخدر شیشه را که به طرز ماهرانه ای در بسته های نان برنجی جاسازی شده بود کشف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان اندیمشک افزود: این متهم به اتهام قاچاق مواد مخدر با تکمیل پرونده و مستندات قانونی تحویل مراجع قضایی گردید.

وی گفت:کشفیات مواد مخدر در دو ماه اخیر توسط نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) گامی ارزشمند در راستای مبارزه جدی با سوداگران مرگ بوده است.

کروندی افزود:گلوگاه پل زال و تردد خودروهای عبوری این منطقه به طور جدی توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر به منظور جلوگیری از ورود قاچاقچیان کنترل و رصد می شود و از شهروندان تقاضا می شود هر گونه مورد مشکوک را سریعا به پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

اشتراک مطلب با :