تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۹:۳۶:۲۸
کد خبر : 15638

مسابقات جام جهانی فوتبال در بوستان ساحلی دزفول پخش می شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، ˈمحمدرضا کرمی نژادˈ روز سه شنبه به خبرنگارما افزود:به منظور پخش زنده مسابقات جام جهانی فوتبال صفحه نمایشی به مساحت ۶۰ متر مربع در بوستان ساحلی علی کله دزفول آماده شده است. وی افزود: این برنامه فرهنگی به عنوان نخستین اقدام مشترک معاونت فرهنگی اجتماعی و معاونت شهری […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، ˈمحمدرضا کرمی نژادˈ روز سه شنبه به خبرنگارما افزود:به منظور پخش زنده مسابقات جام جهانی فوتبال صفحه نمایشی به مساحت ۶۰ متر مربع در بوستان ساحلی علی کله دزفول آماده شده است.

وی افزود: این برنامه فرهنگی به عنوان نخستین اقدام مشترک معاونت فرهنگی اجتماعی و معاونت شهری شهرداری و به منظور استفاده هر چه بهتر شهروندان و مسافران از ساحل رودخانه دز تدارک دیده شده است.

شهردار دزفول همچنین گفت: علاوه بر مسابقات جام جهانی فوتبال ، سریال های تلویزیونی نیز از طریق یکدستگاه تلویزیون شهری در این بوستان ساحلی پخش می شود.

وی این اقدام را از جمله اهداف فرهنگی و غنی سازی اوقات فراغت شهروندان در فصل تعطیلات دانست و ابراز امیدواری کرد شهرداری دزفول بتواند محیطی آرام و مفرح را در تعطیلات تابستان امسال برای همشهریان و میهمانان فراهم کند.

کرمی نژاد همچنین از برگزاری ˈ جشنواره تابستانی و رادیو رودخانه دزˈ در آینده نزدیک خبر داد.

بوستان ساحلی ˈعلی کلهˈ از جمله جاذبه های گردشگری دزفول بوده که در ایام تعطیلات به ویژه در شب های تابستان پذیرای خیل مسافران از شهرهای مختلف کشور می باشد

اشتراک مطلب با :