تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۴:۵۱
کد خبر : 15633

پاپی زاده: وضعیت آب روستایی دزفول نگران کننده است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴  ˈعباس پاپی زادهˈ  در نشست بررسی مشکلات آب مناطق روستایی دزفول با حضور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان افزود:شهرستان دزفول ۴۳۵ روستای محروم دارد که در مناطق کوهستانی و بسیار محروم واقع اند. وی گفت:حدود ۳۰ روستای دزفول به وسیله تانکر آبرسانی می شود […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴  ˈعباس پاپی زادهˈ  در نشست بررسی مشکلات آب مناطق روستایی دزفول با حضور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان افزود:شهرستان دزفول ۴۳۵ روستای محروم دارد که در مناطق کوهستانی و بسیار محروم واقع اند.

وی گفت:حدود ۳۰ روستای دزفول به وسیله تانکر آبرسانی می شود و برخی روستاییان به دلیل مشکل آب به شهر مهاجرت کرده اند.

مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب روستایی استان خوزستان نیز گفت:دزفول از نظر شاخص های آب روستایی در خوزستان در رتبه هشتم قرار دارد.

ˈغلامعلی خلیف پور ˈ بابیان اینکه پارسال ۱۰ درصد اعتبارات آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان به دزفول اختصاص یافت افزود: از مجموع پانزده میلیارد ریال اعتبار آب و فاضلاب روستایی دزفول تنها دو میلیارد ریال آن جذب شد.

وی همچنین پس از بازدید از روستاهای قلعه طوق،سنجر و جاته گفت:آب این روستاها در ساعاتی از شبانه روز قطع می شود که برای رفع کمبود آب این روستاها دو حاقه چاه به شبکه آبرسانی منطقه اضافه می شود.

در بازدید از روستاهای شهید بهشتی ،جاته ،قلعه طوق و سنجر دزفول مشکل کمبود آب این مناطق مورد بررسی قرار گرفت

اشتراک مطلب با :