تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۰:۵۸
کد خبر : 15617

بیانیه بسیج ادارات دزفول بمناسبت سالگرد رحلت امام خمینی

همه می دانیم همان گونه که زنده نگهداشتن یاد امام حسین علیه السلام به معنای زنده نگهداشتن دین است، زنده نگهداشتن یاد امام راحل عزیزمان به معنای زنده نگهداشتن اسلام و انقلاب اسلامی است و تجلیل از امام خمینی ره تجلیل از اسلام است،تجلیل از فقاهت و دیانت است،تجلیل از امامت و امام عصر عج […]

همه می دانیم همان گونه که زنده نگهداشتن یاد امام حسین علیه السلام به معنای زنده نگهداشتن دین است، زنده نگهداشتن یاد امام راحل عزیزمان به معنای زنده نگهداشتن اسلام و انقلاب اسلامی است و تجلیل از امام خمینی ره تجلیل از اسلام است،تجلیل از فقاهت و دیانت است،تجلیل از امامت و امام عصر عج است
به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴ ، حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول بیانه ای به مناسبت فرا رسیدن چهاردهم خرداد ماه سالروز رحلت جانسوز امام خمینی (ره) منتشر نموده است که به شرح زیر می باشد:
باسمه تعالی
انتظار فرج از نیمه ی خرداد کشم
بیست و پنج سال از رحلت امام خوبان و پیشوای مسلمانان و رهبر آزادگان حضرت امام خمینی (ره) می گذرد. بیست و پنج سال است که مردم وفادار و امت بی قرار آن امام همیشه جاوید در غم او به سوگ نشسته و هر سال ۱۴ خرداد برایش روز تازه شدن درد فراق و ریختن اشک سوزان و ماتم است.
مردم عزیز همان گونه که قیام سید مظلومان حضرت امام حسین (علیه الاسلام) را فراموش نمی کنند و هر سال تازه تر و پرشورتر از گذشته عزای او را به پا می دارند،امام خمینی ره را نیز از یادنبرده و چون او را یک مرد حسینی و قیام و نهضت او را کربلایی و عاشورایی می دانند. همواره در یاد او اشک فراق می ریزند و امسال نیز بیشتر از گذشته مراسم بیست و پنجمین سالگرد او را به پا می دارند بویژه شهری که به نام آن بزرگوار است.
از این رو علاقه مندان ، روحانیون ، خانواده های معزز شهیدان ، جانبازان ، آزادگان و همه ی امت وفادار امام را به شرکت در مراسم آن عزیز از دست رفته فرا می خوانیم و در روز ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ در مصلی نماز جمعه خمینی شهر یادش را گرامی می داریم.
همه می دانیم همان گونه که زنده نگهداشتن یاد امام حسین علیه السلام به معنای زنده نگهداشتن دین است، زنده نگهداشتن یاد امام راحل عزیزمان به معنای زنده نگهداشتن اسلام و انقلاب اسلامی است و تجلیل از امام خمینی ره تجلیل از اسلام است،تجلیل از فقاهت و دیانت است،تجلیل از امامت و امام عصر (عج) است. زیرا او عبد صالحی بود که عمر خود را صرف جهاد در راه خدا و شکستن بت های زمان و تحقیر طاغوت های ستمگر نمود.
او برای استقلال کشور و عزّت ملت و سرافرازی اسلام و ایران اسلامی گام برداشت و در این راه از هیچ خطری نهراسید و با تکیه بر ایمان و اسلام و خدای متعال با دست خالی ولی قلبی مملو از ایمان بر بزرگترین طاغوت پیروز گردید.
امام خمینی (ره) چهره کریه دروغگویان و قدرت های فریبکار جهان را رسوا و آنان را به انزوا کشاند و به مستضعفان جهان فهماند که اگر همه با هم باشند و بخواهند،می توانند.ملت ها از قدرت خود غافلند،از قدرت ایمان و اسلام غافلند و از قدرت اتحاد ملی غافلند و باید از این قدرت استفاده کنند.
قیام امام راحل نشان داد که در برابر اراده ملت ها، قدرت های پوشالی جهان،کاری از پیش نخواهند برد. او معتقد بود سازمان های بین المللی برای منافع ابر قدرت های زورگو درست شده نه برای ملت ها.
او معتقد بود حقوق بشری که آنان از آن دم می زنند دروغی بیش نیست و ابزاری است برای چپاول ملت ها و سلطه بر ذخایر آنان.
ما در این سال که سال اقتصاد و فرهنگ است با حضور در مراسم این رهبر بزرگ جهان اسلام با فکر و اندیشه ی او بیعت می کنیم،که در کنار خلف صالح او حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای ، رهبری معظم انقلاب (دام ظله) تا محو فتنه و فساد و ریشه کن شدن ستمگران و سپردن انقلاب به دست عدالت گستر جهان حضرت مهدی (عج) دست از انقلاب و خط امام برنداریم.
حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان دزفول

اشتراک مطلب با :