تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۴:۱۲
کد خبر : 15588

چای وارداتی با طعم خفاش +تصویر

دزنا ۲۴، این بسته چای با برند ˈالعطورˈ با نشان ˈایزو ۲۲۰۰۰ˈ و برچسب سلامت از ایران، کالای وارداتی از یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد که بر روی درب آن تاریخ انقضا را ماه ۱۰ سال ۲۰۱۵ اعلام شده است. خبرنگار ایرنا با مرکز بهداشت شهر مشهد تماس گرفت و موضوع را […]

دزنا ۲۴، این بسته چای با برند ˈالعطورˈ با نشان ˈایزو ۲۲۰۰۰ˈ و برچسب سلامت از ایران، کالای وارداتی از یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد که بر روی درب آن تاریخ انقضا را ماه ۱۰ سال ۲۰۱۵ اعلام شده است.


خبرنگار ایرنا با مرکز بهداشت شهر مشهد تماس گرفت و موضوع را با مسوول مربوطه در میان گذاشت و وی پیگیری مساله را از طریق معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی مشهد پیشنهاد داد.

پیگیری خبرنگار ایرنا از طریق معاونت غذا و دارو به یکی از کارشناسان مرتبط با واردات و صادرات کالا ختم شد؛ وی در پاسخ به سوال ایرنا مبنی بر چگونگی کنترل کیفیت کالاهای وارداتی در گمرک ایران گفت: اگر کالایی قانونی وارد کشور شود در گمرک توسط واحد مربوطه از محصول نمونه برداری شده و آزمون سلامت از آن گرفته می شود.

وی که نخواست نامش در این گزارش ذکر شود، افزود: معمولا محصولات غذایی وارداتی که کنترل کیفیت می شوند، برچسب سلامت دارند.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز در پاسخ به  گفت: شهروندی که کالا را خریده می تواند به واحد بهداشت این دانشگاه مراجعه و از واحد صنفی مربوطه شکایت کند تا به مورد وی رسیدگی شود.

منبع :ایرنا

اشتراک مطلب با :