تاریخ انتشار خبر: ۸ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۶:۵۱
کد خبر : 15568

انتخاب خوشتیپ ترین دختر در یک دانشگاه/ سکوت مسئولین فرهنگی دانشگاه‌ها+عکس

به گزارش دزنا ۲۴، به نقل از نسل برهان، بنابر اخبار شنیده شده از دانشگاه ارومیه، چند روز قبل در دانشکده منابع طبیعی این دانشگاه جشن فارغ التحصیلی ورودی های ۸۹ رشته های جنگلداری و مرتع و آبخیزداری برگزار گردید که با حاشیه هایی همراه بود. این مراسم با حضور ریاست دانشکده منابع طبیعی، معاونت اداری و […]

به گزارش دزنا ۲۴، به نقل از نسل برهان، بنابر اخبار شنیده شده از دانشگاه ارومیه، چند روز قبل در دانشکده منابع طبیعی این دانشگاه جشن فارغ التحصیلی ورودی های ۸۹ رشته های جنگلداری و مرتع و آبخیزداری برگزار گردید که با حاشیه هایی همراه بود.

این مراسم با حضور ریاست دانشکده منابع طبیعی، معاونت اداری و مالی دانشگاه، کارشناس معاونت فرهنگی و مسئول انجمن های علمی، اساتید دانشکده، دانشجویان و همچنین خانواده جمعی از دانشجویان برگزار گردید و کارگردانی این مراسم نیز توسط یکی از اساتید گروه تئاتر دانشگاه انجام شد.

مراسم با سخنرانی رئیس دانشکده، اجرای زنده موسیقی، پخش کلیپ هایی از دوران بچگی دانشجویان و … همراه بود و در پایان مجری جشن فارغ التحصیلی راهی پشت تریبون شد تا دم از مغرور ترین و خوش تیپ ترین دانشجویان فارغ التحصیل دانشکده منابع طبیعی ارومیه و کسب جایزه[!] توسط آنان بزند.

کمی نگذشته بود که با تشویق های حضار خوشتیپ ترین، شوخ ترین، درسخوان ترین و مسئولیت پذیرترین دختر و پسر فارغ التحصیل به بالای سن رفتند تا جوایزشان[!] را دریافت کنند که جایزه خوشتیپ ترین دانشجو به یکی از دانشجویان دختر اختصاص یافت!

این مراسم هم تمام شد اما انگار خواب بودن نهادهای مسئول تمامی ندارد!

 

اشتراک مطلب با :
 1. س Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  اگه اون دختره خوشتیپ بود پس فگری هاش چی هستن دگه ؟؟!! 🙂
  روسری و بندازی پس کله خوشتیپی دیگه؟؟؟!!!
  ای مبا
  ضمنا جهت اطلاع دوستان من هیچ سابقه بسیج و نهادها ی دولتی و خصوصی رو ندارم و امید خدا نخواهم داشت و صرفاً عقلمو کار میندازم 🙂

 2. دانشجو Romania Unknow Browser Unknow Os گفت:

  دانشگاه ارومیه رو ول کن عزیزم
  در تمام جشن های فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد دزفول هم چنین ( ترین هایی) روی سن می آیند