تاریخ انتشار خبر: ۷ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۲۰:۴۴:۲۵
کد خبر : 15564

هنرمند و بازیگر آمریکایی: ایرانیان ملتی مهربان و میهمان نوازند

ˈداگلاس کسترˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در اندیمشک افزود:بیش از دو ماه است که برای اجرای نمایش در ایران به سر می برم که در این مدت با برخورد بسیار خوب مردم ایران مواجه شده ام. این بازیگر تئاتر که برای بازی در نمایش ˈآخرین برگˈ به خوزستان سفر کرده […]

ˈداگلاس کسترˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در اندیمشک افزود:بیش از دو ماه است که برای اجرای نمایش در ایران به سر می برم که در این مدت با برخورد بسیار خوب مردم ایران مواجه شده ام.

این بازیگر تئاتر که برای بازی در نمایش ˈآخرین برگˈ به خوزستان سفر کرده افزود:قبل از سفر به ایران فکر می کردم از اینکه آمریکایی هستم برخورد مناسبی با من نشود اما ملت ایران نشان دادند بر اساس اصول انسانی با خارجی ها برخورد می کنند.

این هنرمند آمریکایی افزود: در بازگشت به آمریکا ، برخورد و رابطه خوب مردم ایران با خود را به دوستانم منتقل خواهم کرد.

کستر گفت:کشور ایران برای اجرای نمایش و کار هنری یک تجربه جدید و با ارزش بود.

ˈجسیکا سیمˈ بازیگر زن کانادایی نمایش ˈ آخرین برگˈ نیز با بیان اینکه فکر نمی کردم بتوانم برای اجرای برنامه هنری به ایران سفر کنم گفت:این سفر کوله باری از تجربه بود و ما دوست داریم باز هم اینگونه تبادلات فرهنگی بین دو ملت ایران و آمریکا تداوم یابد.

ˈکلسی یوهاراˈ بازیگر زن آمریکایی نیز گفت:زبان هنر یک زبان مشترک جهانی است که می توان از آن برای تقویت صلح و دوستی بین انسانها در جهان بکار برد.

نمایش عروسکی آخرین برگ به کارگردانی محمد برومند و با حضور بازیگرانی از ایران،کانادا ،آمریکا و افغانستان سه شنبه شب در تالار خورشید اندیمشک به روی صحنه رفت.

این نمایش با هدف صلح جهانی در چند شهر کشور اجرا شده است.

اشتراک مطلب با :