تاریخ انتشار خبر: ۴ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۲۳:۲۵:۰۱
کد خبر : 15542

سومین شعبه بانک مهراقتصادبه مناسبت ۴خرداد دردزفول افتتاح شد

دزنا ۲۴،با حضور مدیرکل شعب بانک “مهر اقتصاد” خوزستان، فرماندهی سپاه ناحیه دزفول، اعضای شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان دزفول شعبه سوم بانک مهر اقتصاد در دزفول افتتاح و آغاز بکار کرد. در این آیین “حمیدرضا جهازی” مدیرکل شعب بانک مهراقتصاد خوزستان ضمن تسلیت شهادت امام موسی کاظم(ع) و گرامیداشت “سوم خرداد” روز […]

دزنا ۲۴،با حضور مدیرکل شعب بانک “مهر اقتصاد” خوزستان، فرماندهی سپاه ناحیه دزفول، اعضای شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان دزفول شعبه سوم بانک مهر اقتصاد در دزفول افتتاح و آغاز بکار کرد.
در این آیین “حمیدرضا جهازی” مدیرکل شعب بانک مهراقتصاد خوزستان ضمن تسلیت شهادت امام موسی کاظم(ع) و گرامیداشت “سوم خرداد” روز آزادسازی خرمشهر و همچنین “چهارم خرداد” روز ملی مقاومت و پایداری – روز دزفول – به خبرنگار ما گفت: بانک مهر اقتصاد با تاکید بر موازین شرعی از آغاز فعالیت خود تاکنون در تمامی عرصه ها، بانکداری اسلامی را سرلوحه کار خود قرارداده و با توجه به سیاستها و منشور اخلاقی خود برپایه مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع این رویه را ادامه خواهد داد.
مدیرکل شعب بانک مهراقتصاد خوزستان با اعلام اینکه هم اکنون چهل و یک شعبه از این بانک در استان مشعول خدمات دهی به مشتریان می باشند، افزود: از میان چهل و یک شعبه فعال در شهرهای مختلف استان هم اکنون سه شعبه در دزفول مشغول فعالیت می باشند که دزفول پس از اهواز دومین شهر استان خوزستان به لحاظ تعداد شعب این بانک می باشد.
جهازی تصریح کرد: باتوجه به جمعیت و استعداد و همچنین حقی که مردم شریف دزفول بر کل ملت ایران اسلامی دارند این شهر در مجموعه بانک مهر اقتصاد این شهر از اهمیت خاصی برخوردار است از این رو این بانک پذیرای بیش از “سی و هفت هزار” سپرده گذار عزیز دزفولی بوده و در سال گذشته بیش از “دو هزار و هشتصد” نفر از شهروندان دزفولی از تسهیلات این بانک به مبلغ چهل و پنج میلیارد تومان بهرمند شده اند که این تعداد و رقم در مقایسه با کل استان قابل ملاحضه است.
وی خاطرنشان کرد: بانک مهر اقتصاد در بخش اعطای تسهیلات دو رویکرد دارد که کمک به دولت در بخش تقویت و توسعه تولیدات ملی و حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران داخلی یکی از این رویکردها بوده و رویکرد دیگر این بانک در بخش خدماتی اعطای تسهیلات قرض الحسنه به اقشار کمتر برخوردار و آسیب پذیر جامعه و همچنین اعطای تسهیلات برای ازدواج، تحصیل، درمان و سایر مواردی از این دست است.
مدیرکل شعب بانک مهراقتصاد خوزستان افزود: شعب این بانک در دزفول در خصوص اعطای تسهیلات به متقاضیان عملکرد موفقی داشته و در استان از رتبه مناسبی برخوردار هستند.
جهازی با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۳ بنام سال “فرهنگ و اقتصاد با مدیریت جهادی” از سوی مقام معظم رهبری، گفت: بانک مهراقتصاد در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از تولیدات و تولیدکنندگان داخلی با انعقاد قراردادی با شرکت”اسنوا” اقدام به توزیع کارت های اعتباری جهت حمایت از تولیدات ملی کرده است که مردم شریف دزفول با مراجعه به شعب این بانک ضمن کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانند از مزایای این کارت ها جهت خرید کلاهای مرغوب ایرانی استفاده نمایند.
وی در پایان گفت: اینجانب به نمایندگی از مجموعه بانک مهر اقتصاد دست مردم شریف دزفول را به گرمی می فشارم و خداوند متعال را شاکرم که فرصت خدمتگزاری به این مردم بزرگوار را به بنده و سایر همکارانم عطا کرده است.

اشتراک مطلب با :