تاریخ انتشار خبر: ۱ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۲۰:۴۸:۴۶
کد خبر : 15495

کشف یک محموله سلاح قاچاق در اندیمشک

دزنا ۲۴، اکبر کروندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار کرد: قاچاقچیان قصد داشتند که این محموله را از استان آذربایجان غربی وارد استان خوزستان کنند که با هوشیاری و تعامل اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و پلیس اطلاعات و امنیت این شهرستان با سربازان گمنام امام زمان(عج) این محموله کشف و ضبط […]

دزنا ۲۴، اکبر کروندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار کرد: قاچاقچیان قصد داشتند که این محموله را از استان آذربایجان غربی وارد استان خوزستان کنند که با هوشیاری و تعامل اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و پلیس اطلاعات و امنیت این شهرستان با سربازان گمنام امام زمان(عج) این محموله کشف و ضبط گردید.

وی افزود: قاچاقچیان تعداد ۵۱ قبضه سلاح شکاری تک لول و دو لول از نوع خارجی را به طرز ماهرانه‌ای در یک دستگاه خودرو باری جاسازی کرده بودند که با هوشیاری ماموران سلاح‌ها به همراه یک دستگاه خودرو دیگر کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی اندیمشک اضافه کرد: همچنین در این خصوص سه نفر دستگیر و برای طی مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

کروندی خاطرنشان کرد: با کشف این محموله که دومین محموله کشف شده توسط ماموران این فرماندهی در یک ماه گذشته در این شهرستان است آمار سلاح‌های قاچاق کشف شده به تعداد یکصد و ۱۱ قبضه سلاح رسید.

وی در پایان افزود: از شهروندان درخواست می‌شود که در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موارد را سریعا به پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

به گزارش دزنا ۲۴، فعالیت‌ها و اقدامات نیروی انتظامی اندیمشک در ماه‌های گذشته در زمینه کشفیات و برخورد قاطع با باندهای قاچاق کالا و مواد مخدر زمینه را برای فعالیت آنان در شهرهای شمالی استان بسیار ناامن کرده است.

اشتراک مطلب با :