تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۰:۱۰:۴۱
کد خبر : 15450

نوجوان دزفولی از عقرب گزیدگی نجات یافت

به گزارش دزنا ۲۴، از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی دزفول به دنبال اعلام یک مورد عقرب گزیدگی به مسوول تیم سیار و با همکاری واحد گسترش و هماهنگی مرکز بهداشت شهرستان دزفول آمبولانس فوریت های پزشکی منطقه سردشت به محل اعزام گردید. این دختر نوجوان ساکن دهستان احمد فداله روستای دله […]

به گزارش دزنا ۲۴، از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی دزفول به دنبال اعلام یک مورد عقرب گزیدگی به مسوول تیم سیار و با همکاری واحد گسترش و هماهنگی مرکز بهداشت شهرستان دزفول آمبولانس فوریت های پزشکی منطقه سردشت به محل اعزام گردید.

این دختر نوجوان ساکن دهستان احمد فداله روستای دله چنار از مناطق صعب العبور شهرستان دزفول بوده که پس از انتقال به بیمارستان بزرگ دزفول و با اقدام به موقع درمانی تحت مداوا قرار گرفت.

بیمار مذکور پس از مداوا صبح امروز از بیمارستان مرخص شد.

تیم سیار مرکز بهداشت شهرستان دزفول، عهده دار ارائه خدمات اولیه بهداشتی در مناطقی است که به علت بعد مسافت و دشواری راه، فاقد خانه بهداشت یا هر واحد بهداشتی درمانی دیگر می باشند.

منطقه تحت پوشش تیم سیار شهرستان دزفول، شامل هفت دهستان سید ولی الدین، امامزاده سید محمود، احمد فداله، دره کاید، سردشت، شهیون و ماهور برنجی است.

بیماریابی، واکسیناسیون ، مراقبت مادران و کودکان از جمله خدمات این تیم درمانی است که به ساکنان مناطق صعب العبور و عشایری به صورت منزل به منزل و با پای پیاده خدمات رسانی می کنند

اشتراک مطلب با :