تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۲۰:۳۰:۳۹
کد خبر : 15389

کار ساخت نخستین خانه کشتی دزفول آغاز شد

دزنا ۲۴، رییس هیات کشتی دزفول در این آیین در سخنانی گفت: این خانه کشتی با مساعدت و کمک های افراد خیر در زمینی به مساحت دو هزار متر مربع در کوی آزادگان دزفول ساخته می شود. ˈ حمید آستی ˈ افزود: دوازده نفر از خیرین ورزش دوست در اقدامی خیر خواهانه و در نخستین […]

دزنا ۲۴، رییس هیات کشتی دزفول در این آیین در سخنانی گفت: این خانه کشتی با مساعدت و کمک های افراد خیر در زمینی به مساحت دو هزار متر مربع در کوی آزادگان دزفول ساخته می شود.

ˈ حمید آستی ˈ افزود: دوازده نفر از خیرین ورزش دوست در اقدامی خیر خواهانه و در نخستین گام دو میلیارد ریال برای ساخت خانه کشتی دزفول اهدا کردند.

وی اعتبار مورد نیاز برای ساخت این سالن کشتی را ۱۰ میلیارد ریال عنوان کرد و از از افراد نیکوکار شهرستان دزفول خواست برای ساخت این مکان ورزشی ، هیات کشتی را یاری کنند.

آستی در ادامه گزارشی از موفقیت های کشتی گیران دزفولی در مسابقات جهانی و ملی ارائه کرد و گفت: در سال گذشته کشتی گیران دزفولی در مسابقات بین المللی ، ملی و استانی ۴۰ نشان قهرمانی کسب کردند.

اجرای مولودی خوانی به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) و اجرای ورزش زورخانه ای همچنین تجلیل از قهرمانان نونهال مدال آور کشتی از دیگر بخش های این برنامه بود.

آیین کلنگ زنی خانه کشتی دزفول با حضور امام جمعه ، فرماندار ویژه دزفول ، اعضای شورای اسلامی و اداره ورزش و جوانان این شهر و نیز جمعی از خیرین و پیشکسوتان برگزار شد

اشتراک مطلب با :