تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۲:۱۹:۱۰
کد خبر : 15363

میدان تره بار دزفول جابجا می شود

دزنا ۲۴، ˈعباس پاپی زاده ˈ روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگارما افزود: میدان میوه و تره بار دزفول در بخش اداری این شهر واقع شده و رفت و آمد شهروندان به ادارات را با مشکل مواجه کرده است. وی با بیان اینکه با جابجایی میدان تره بار با حدود ۴۰ سال قدمت مشکل […]

دزنا ۲۴، ˈعباس پاپی زاده ˈ روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگارما افزود: میدان میوه و تره بار دزفول در بخش اداری این شهر واقع شده و رفت و آمد شهروندان به ادارات را با مشکل مواجه کرده است. وی با بیان اینکه با جابجایی میدان تره بار با حدود ۴۰ سال قدمت مشکل ترافیک در بخش اداری شهر دزفول مرتفع می شود گفت: طراحی و جانمایی میدان بار جدید دزفول با چشم انداز ۵۰ سال آینده انجام خواهد شد.

پاپی زاده گفت:برای احداث میدان تره بار دزفول حدود ۲۰۰ هکتار زمین نیاز است ضمن اینکه سرمایه گذار مورد نظر نیز با همکاری شهرداری دزفول مشخص شده و آمادگی سرمایه گذاری لازم را دارد.وی همچنین از پیگیری برای صدور سند مالکیت اراضی کشاورزی دولتی و هیاتی در کمیسیون کشاورزی و وزارت جهاد کشاورزی خبر داد.

اشتراک مطلب با :
  1. علی Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    نظر جالبیه و چرا حالا . و اینکه از شهردار دزفول این نظرات بعید ه چون با ساختن بازاچه در حال ساخت در محل چیت های اقامیری وسط شهر بار ترافیکی شهر را افزایش خواهند داد .

  2. عبدالهی Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    اقای پاپی زاده اگه میشه توی جاده دزفول شوشتر احداث بشه چون برای کشاورزان عزیز راحت ترن داخل شهرهم ترافیکی بوجود نمیاد