تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۷:۳۳:۵۰
کد خبر : 15332

کاروان ۵۴۰ نفره مردم دزفول در مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) شرکت می کند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴”ˈحبیب اله آصفیˈ روز  افزود: ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول برای اعزام این کاروان به مرقد مطهر امام راحل (ره) سیزده دستگاه اتوبوس به همراه خودروهای تدارکاتی ، پشتیبانی و آمبولانس تدارک دیده است. وی همچنین از تشکیل ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال خمینی کبیر (ره) در شهرستان دزفول خبر […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴”ˈحبیب اله آصفیˈ روز  افزود: ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول برای اعزام این کاروان به مرقد مطهر امام راحل (ره) سیزده دستگاه اتوبوس به همراه خودروهای تدارکاتی ، پشتیبانی و آمبولانس تدارک دیده است.

وی همچنین از تشکیل ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال خمینی کبیر (ره) در شهرستان دزفول خبر داد و گفت:آیین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) با حضور اقشار مختلف مردم دزفول در روزهای سیزدهم و چهاردهم خرداد ماه در آستانه سبزقبا(ع) برگزار می شود.

فرماندار دزفول برگزاری آیین شعر خوانی با عنوان عروج از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و برپایی نمایشگاه عکس در محل آستان سبزقبا(ع) از سوی اداره اوقاف و امور خیریه را از دیگر برنامه های سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی در این شهرستان برشمرد.

بیست و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب و بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران چهاردهم خرداد در مرقد مطهر در تهران برگزار می شود.

ایرنا

اشتراک مطلب با :