تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۲۰:۵۵:۱۵
کد خبر : 15279

نشست بررسی آموزه های تعلیمی سیره امام خمینی(ره) باحضور دکترغلامعلی رجایی در دزفول برگزار شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴”  در این نشست که به مناسبت بزرگداشت روز معلم و بیست و هفتمین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول برگزار شد ˈغلامعلی رجاییˈ مشاور فرهنگی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سخنانی از انقلاب اسلامی به عنوان بزرگترین انقلاب قرن نام برد و به تشریح دوازده آموزه […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴”  در این نشست که به مناسبت بزرگداشت روز معلم و بیست و هفتمین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول برگزار شد ˈغلامعلی رجاییˈ مشاور فرهنگی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سخنانی از انقلاب اسلامی به عنوان بزرگترین انقلاب قرن نام برد و به تشریح دوازده آموزه تعلیمی امام خمینی (ره) پرداخت.

وی اظهار داشت:امام خمینی (ره) همواره مردم را به دوری از هواپرستان و دنیاپرستان توصیه کرده و تاکید داشت :انسان برنامه دائمی برای تهذیب نفس داشته باشد.

مشاور فرهنگی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به فرمایشات امام راحل (ره) افزود:با رهبری امام خمینی(ره) شهرستان دزفول به عنوان سمبل مقاومت معرفی شد ضمن اینکه تشریح ایثار و فداکاری مردم دزفول در کاغذ و قلم نمی گنجد.

ˈفاطمه طباطباییˈ رییس شورای راهبردی زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این نشست به تشریح همت و تلاش امام خمینی(ره) در تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی در شرایط جنگ و تحریم دوران جنگ پرداخت و گفت: امام خمینی (ره) با حمایت از تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی ، دانشجویان را از سفر به خارج برای فراگیری علوم بی نیاز کرد.

مدیر عرفان پژوهشکده امام خمینی(ره) ضمن گرامیداشت روز معلم و تجلیل از مقام معلم افزود: خداوند نخستین معلم انسان است و انبیا و اولیای الهی نیز به معلمی پرداختند.

طباطبایی در ادامه به تشریح آموزه های تعلیمی امام خمینی(ره) پرداخت.

ˈ ناصر سراج خرمی ˈ رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول نیز در این نشست ضمن تبریک روز معلم و بیست وهفتمین سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول گفت:این اتفاقات نقطه عطفی در تاریخ دزفول هستند و بخشی از توسعه مدنی ،اجتماعی و فرهنگی شهر را رقم زدند.

در این آیین از اساتید نمونه و پیشکسوتان دانشگاه آزاد دزفول با اهدای لوح تجلیل به عمل آمد.

نشست بررسی آموزه های تعلیمی سیره امام خمینی (ره) با حاشیه هایی همراه بودکه از آن می توان به سردادن شعار علیه فتنه گران اشاره کرد

اشتراک مطلب با :