تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۲۰:۱۸:۰۳
کد خبر : 15246

اعتبارات هزینه شده در طرح مسکن مهر دزفول باید شفاف سازی شود

به گزارششبکه اطلاع رسانی  دزنا ۲۴،  ˈمحمد راستگوˈ روز پنجشنبه در سالن جلسات فرمانداری ویژه دزفول افزود:شش هزار و ۷۶۰ واحد مسکن مهر در دزفول وجود دارد که بین ۸۵ تا ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و ظرفیت اسکان ۱۰ هزار نفر را دارند. وی طرح مسکن مهر دزفول را در پرداخت سهم آورده متقاضیان […]

به گزارششبکه اطلاع رسانی  دزنا ۲۴،  ˈمحمد راستگوˈ روز پنجشنبه در سالن جلسات فرمانداری ویژه دزفول افزود:شش هزار و ۷۶۰ واحد مسکن مهر در دزفول وجود دارد که بین ۸۵ تا ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و ظرفیت اسکان ۱۰ هزار نفر را دارند.

وی طرح مسکن مهر دزفول را در پرداخت سهم آورده متقاضیان در استان خوزستان پیشتاز دانست و افزود:مصالح به کار رفته در واحد های مسکن مهر دزفول از کیفیت بالایی برخوردار است.

راستگو اظهار داشت:با توجه به مشکلاتی که در طرح مسکن مهر دزفول ایجاد شده و مردم نسبت به افزایش چندین باره سهم آورده اعتراض دارند مقرر شد حسابرسی لازم در این راطبه صورت گرفته و با شفاف سازی مردم در جریان هزینه ها قرار گیرند.

رییس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی دزفول نیز گفت:طرح شفاف سازی و حسابرسی تعاونی های مسکن مهر دزفول به مرحله اجرا درآمد.

ˈخسرو کیارسیˈ افزود:تعاونی هایی که فاقد دفاتر پلمب شده قانونی هستند را نمی توان حسابرسی کرد و مسوولیت بر عهده مدیران این تعاونی هاست.

وی افزود:برخی تعاونی ها تخلف کرده و به نوعی اداره تعاون را دور زدند ضمن اینکه از اداره تعاون در برگزاری جلسات دعوت به عمل نیامد که نسبت به این تخلف اعتراض شد.

اشتراک مطلب با :