تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۰:۴۲:۳۴
کد خبر : 15234

۷۴ معلم نمونه دزفول معرفی و تجلیل می شوند

ˈغلامرضا نصراله پورˈ روز چهارشنبه در حاشیه دیدار نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی از مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان افزود:هفت نفر از معلمان شهرستان دزفول نیز برای انتخاب معلم نمونه استان خوزستان به سازمان آموزش و پرورش این استان معرفی خواهند شد. وی تعداد فرهنگیان و معلمان شاغل در آموزش و پرورش […]

ˈغلامرضا نصراله پورˈ روز چهارشنبه در حاشیه دیدار نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی از مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان افزود:هفت نفر از معلمان شهرستان دزفول نیز برای انتخاب معلم نمونه استان خوزستان به سازمان آموزش و پرورش این استان معرفی خواهند شد.

وی تعداد فرهنگیان و معلمان شاغل در آموزش و پرورش دزفول را پنجهزار نفر عنوان کرد و گفت: این فرهنگیان و معلمان مسوولیت آموزش ۷۳ هزار دانش آموز را بر عهده دارند.

مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت: در هفته معلم دوازده برنامه شامل دیدار با خانواده معظم شهدای فرهنگی ، میثاق با شهدا ، پیاده روی خانوادگی مسابقات ورزشی و هنری برگزار می شود.

ˈعباس پاپی زادهˈ نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی در آستانه روز معلم با حضور در اداره آموزش و پرورش این شهرستان با اهدای شاخه گل به معلمان و کارکنان شاغل روز معلم را به آنان تبریک گفت.

اشتراک مطلب با :