تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۷:۲۴
کد خبر : 15222

نرخ کرایه تاکسی در دزفول تغییر نکرده است

محمد معظمی‌فرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دزفول اظهار کرد: کرایه تاکسی در دزفول تغییر نکرده است و با متخلفان در این زمینه برخورد جدی خواهد شد. وی تاکید کرد: هرگونه افزایش قیمت کرایه نیاز به مصوبه دارد و به این دلیل تاکنون هیچ مصوبه‌ای به این سازمان ابلاغ نشده است و هرگونه […]

محمد معظمی‌فرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دزفول اظهار کرد: کرایه تاکسی در دزفول تغییر نکرده است و با متخلفان در این زمینه برخورد جدی خواهد شد.

وی تاکید کرد: هرگونه افزایش قیمت کرایه نیاز به مصوبه دارد و به این دلیل تاکنون هیچ مصوبه‌ای به این سازمان ابلاغ نشده است و هرگونه افزایش کرایه‌ای در سطح شهر دزفول غیرقانونی است.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی دزفول خاطر نشان کرد: ناظران بر فعالیت تاکسی‌ها در سطح شهر دزفول نظارت جدی دارند و مردم نیز در این زمینه می‌توانند با این سازمان همکاری تنگاتنگی داشته باشند.

معظمی‌فرد افزود: در صورت مشاهده هرگونه تخلف مردم می‌توانند مراتب را به سازمان تاکسیرانی شهرداری دزفول گزارش دهند و از طریق ۵۲۸۰۰۹۶ پیگیر رسیدگی این گزارش خود باشند.

وی ادامه داد: شهر دزفول بیش از ۸۰۰ تاکسی دارد و بر فعالیت این تاکسی‌ها نظارت دقیقی اعمال می‌شود.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی دزفول تاکید کرد: به محض اطلاع مردم با متخلف برخورد خواهد شد و در این زمینه هیچ فوت وقتی نمی‌شود، تا از بروز مشکل برای مردم جلوگیری کنیم.

وی افزود: بر اساس بخشنامه صادر شده هیچگونه افزایش کرایه‌ای در شرایط کنونی قانونی نیست و با متخلفان در این زمینه به جدی برخورد خواهد شد.

اشتراک مطلب با :