تاریخ انتشار خبر: ۹ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۹:۰۰:۵۴
کد خبر : 15208

محل دائمی نمایشگاه بین المللی در دزفول احداث می شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، ˈ عباس پاپی زاده ˈ روز دوشنبه در گفت وگو ی  افزود:با توجه به اینکه شهرستان دزفول ظرفیت های ویژه ای برای ارائه محصولات کشاورزی و صنعتی داشته و به عنوان چهار راه تجاری منطقه بین استان های ایلام ،لرستان و خوزستان واقع شده احداث نمایشگاه بین المللی […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، ˈ عباس پاپی زاده ˈ روز دوشنبه در گفت وگو ی  افزود:با توجه به اینکه شهرستان دزفول ظرفیت های ویژه ای برای ارائه محصولات کشاورزی و صنعتی داشته و به عنوان چهار راه تجاری منطقه بین استان های ایلام ،لرستان و خوزستان واقع شده احداث نمایشگاه بین المللی در شهرستان دزفول طرح و پیگیری شد.

وی افزود:با نشست هایی که با معاون وزیر صنعت ،معدن وتجارت برگزار شد این موضوع مطرح و با توجه به ظرفیت های موجود موافقت اولیه صادر شد.

پاپی زاده گفت:در نشستی که با حضور بازرسان وزارت صنعت ، معدن وتجارت در دزفول برگزار شد این بازرسان از نزدیک در جریان ظرفیت های شهرستان قرار گرفته و موافقت خود را با احداث محل دائمی نمایشگاه بین المللی دزفول اعلام کردند.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی افزود:زمین مورد نظر برای احداث این نمایشگاه بین المللی در منطقه ای در داخل شهر که امکان دسترسی شهروندان به سهولت به آن میسر باشد انتخاب می شود

ایرنا

اشتراک مطلب با :