تاریخ انتشار خبر: ۷ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۹:۳۵:۰۳
کد خبر : 15188

کشف ۲٫۵ کیلو شیشه در محور تهران -اندیمشک

به گزارش دزنا ۲۴، و به نقل از پایگاه خبری پلیس، اکبر کروندی اظهار کرد: به دنبال اطلاع ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی از فعالیت گسترده دو نفر در تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در بین جوانان و محلات مسکونی شهرستان، اقدامات ویژه‌ای را به منظور شناسایی و دستگیری آنها آغاز کردند. […]

به گزارش دزنا ۲۴، و به نقل از پایگاه خبری پلیس، اکبر کروندی اظهار کرد: به دنبال اطلاع ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی از فعالیت گسترده دو نفر در تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در بین جوانان و محلات مسکونی شهرستان، اقدامات ویژه‌ای را به منظور شناسایی و دستگیری آنها آغاز کردند.

وی افزود: در نتیجه اقدامات اطلاعاتی و به کارگیری ترفندهای خاص ماموران پلیس، سرانجام یکی از متهمان اصلی را درحالیکه با یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ در محور تهران ـ اهواز حوالی شهرستان اندیمشک در حرکت بود شناسایی و خودوری وی متوقف شد.

فرمانده انتظامی اندیمشک اضافه کرد: در بازرسی از خودروی متهم دو کیلو و ۵۰۰ گرم موادمخدر صنعتی از نوع شیشه که به طرز بسیار ماهرانه‌ای در چندین نقطه خودرو جاسازی شده بود کشف شد.

کروندی تصریح کرد: ساعتی بعد همان ماموران در عملیاتی دیگر همدست اصلی متهم را نیز شناسایی و دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش دو دستگاه ترازو دیجیتال مخصوص توزین و فروش موادمخدر، یک قوطی افشانه دفاع شخصی و تعداد چهار عدد پایپ استعمال موادمخدر شیشه کشف کردند و دو دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت مربوط به متهمان نیز توقیف گردید

اشتراک مطلب با :