تاریخ انتشار خبر: ۶ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۹:۱۰:۱۲
کد خبر : 15174

نوجوان ۱۲ساله در دزفول کودک خردسال را زیر گرفت

دزنا ۲۴” فرمانده پلیس راهور شهرستان دزفول پنجشنبه  گفت: در این حادثه که در منزل یک شهروند رخ داد کودکی دوازده ساله با غفلت والدین با نشست پشت فرمان یکدستگاه خودرو نیسان وانت پارک شده در منزل اقدام به روشن کردن خودرو کرد. سرگرد ˈتورج کرد علیوندˈ افزود: به دلیل اینکه خودرو مذکور در دنده […]

دزنا ۲۴” فرمانده پلیس راهور شهرستان دزفول پنجشنبه  گفت: در این حادثه که در منزل یک شهروند رخ داد کودکی دوازده ساله با غفلت والدین با نشست پشت فرمان یکدستگاه خودرو نیسان وانت پارک شده در منزل اقدام به روشن کردن خودرو کرد.

سرگرد ˈتورج کرد علیوندˈ افزود: به دلیل اینکه خودرو مذکور در دنده بود به محض زدن استارت ، خودرو با شتاب به سمت جلو به حرکت در آمده و کودکی سه ساله بین خودرو و دیوار کشته شد.

وی اظهار کرد:دختر بچه سه ساله بر اثر شدت ضربه وارده ناشی از تصادف و برخورد با دیوار جان خود را در این سهل انگاری از دست داد.

فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی دزفول به خانواده ها توصیه کرد برای جلوگیری از بروز چنین حوادث دردناکی از رها کردن سویچ خودرو بر روی آن در منازل خودداری کرده و با قفل کردن درب خودرو امکان بروز چنین حوادثی را فراهم نکنند.

اشتراک مطلب با :