تاریخ انتشار خبر: ۲ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۰:۱۷:۰۱
کد خبر : 15120

هلال احمر دزفول تجهیزات امدادی کم دارد

به گزارش دزنا ۲۴  ˈعلی بهزادی پورˈ روز یکشنبه در نشست شورای اداری دزفول افزود:جمعیت هلال احمر دزفول با کمترین امکانات و بدون خودروی نجات، تجهیزات اتاق عملیات و آمبولانس مجهز ، به مأموریت اعزام می شود. وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر دزفول برای تامین این تجهیزات نیازمند اعتبار است افزود:احداث دو پایگاه […]

به گزارش دزنا ۲۴  ˈعلی بهزادی پورˈ روز یکشنبه در نشست شورای اداری دزفول افزود:جمعیت هلال احمر دزفول با کمترین امکانات و بدون خودروی نجات، تجهیزات اتاق عملیات و آمبولانس مجهز ، به مأموریت اعزام می شود.

وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر دزفول برای تامین این تجهیزات نیازمند اعتبار است افزود:احداث دو پایگاه شهری دو پایگاه امداد و نجات جاده ای در جاده شوشتر و شوش از دیگر نیازهای هلال احمر دزفول می باشد.

وی ابراز امیدواری کرد با همکاری مدیران این مشکلات رفع و جمعیت هلال احمر با تجهیز به امکانات مورد نیاز در ارائه خدمات موثر باشد.

رییس جمعی هلال احمر دزفول در ادامه ضمن تقدیر از همکاری ادارات در رسیدگی به مسافران نوروزی به ویژه در هنگام بارندگی افزود:در بارندگی شدید روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه پنج عملیات امدادی توسط جمعیت هلال احمر دزفول در محل آبشار شوی،بیشه عباس آباد و روستای گاومیر انجام شد که در این عملیات ها ۷۰ نفر که اکثرا زن و بچه بودند از مرگ حتمی نجات یافتند

اشتراک مطلب با :