تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۱:۳۵:۲۷
کد خبر : 15081

احداث پیست موتور سواری در دزفول ضروری است

به گزارش دزنا ۲۴،  ˈعباس پاپی زادهˈ روز پنجشنبه در نشستی که به منظور ارائه راهکارهایی برای احداث پیست موتور سواری در دزفول در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد افزود:با توجه به آمار بالای موتورسواران در دزفول احداث پیست موتور سواری در این شهرستان ضروری است. وی گفت:با احداث این پیست علاوه بر ساماندهی و […]

به گزارش دزنا ۲۴،  ˈعباس پاپی زادهˈ روز پنجشنبه در نشستی که به منظور ارائه راهکارهایی برای احداث پیست موتور سواری در دزفول در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد افزود:با توجه به آمار بالای موتورسواران در دزفول احداث پیست موتور سواری در این شهرستان ضروری است.

وی گفت:با احداث این پیست علاوه بر ساماندهی و جهت دهی به علاقه جوانان موتورسوار از خطرات احتمالی جلوگیری می شود.

رییس اداره ورزش وجوانان دزفول نیز گفت:دزفول بیشترین جمعیت موتورسوار را دارد که با پرداختن به این موضوع و جهت دهی به این علاقه می توان از آسیب های اجتماعی کاست ضمن اینکه علاقمندان به قهرمانی در این رشته ورزشی روی می آورند.

ˈ پرویز رنگرز ˈ اظهار امیدواری کرد با راه اندازی نخستین پیست موتورسواری شاهد احداث پیست های دیگری در سطح شهرستان باشیم.

وی افزود:نیاز به تعجیل در تصمیمات است تا شرایطی فراهم شود که از ابتدا مردم از خطرات احتمالی دور شوند و از این علاقه ورزشی به بهترین نحو بهره برداری شود.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان نیز گفت:گزینه های مورد نظر برای زمین پیست موتورسواری در دزفول بررسی و پس از کار کارشناسی عملیات احداث این پیست آغاز می شود.

ˈکاظم شاچریˈ افزود:در خصوص تعیین زمین برای احداث پیست موتورسواری در دزفول باید علاوه بر امکانات توسعه ای در خصوص امنیت پیست نیز برنامه ریزی شود.

وی افزود:بدون کار کارشناسی و بررسی کلیه زمینه ها نمی توان کاری از پیش بر لذا اداره ورزش و جوانان طرح و زمین های مورد نظر را مشخص و ارائه کند تا توسط کارشناسان بررسی ونتیجه نهایی اعلام شود.

اشتراک مطلب با :
  1. س Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    لااقل حالا که میخواید کاری بکنید یه پیست استاندارد بزنید که دوباره چند وقت بعد نگید بدرد نمیخوره و نمیشه به راحتی توش مسابقه برگزار کرد