تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۰:۴۳:۰۷
کد خبر : 15068

اخراج گسترده کارکنان شرکت جی ال ایکس در خرمشهر / ۵۰۰ نفر بیکار شدند!

به گزارش دزنا ۲۴، به نقل از عصر آبادان ، حدود پانصد نفر از کارکنان شرکت ساخت تلفن همراه GLX از کار اخراج شده اند. این مقام آگاه افزود : از همه خطوط تولید این شرکت تنها یک خط در حال فعالیت است . وی خاطر نشان کرد : متاسفانه برای این افراد بیمه بیکاری […]

به گزارش دزنا ۲۴، به نقل از عصر آبادان ، حدود پانصد نفر از کارکنان شرکت ساخت تلفن همراه GLX از کار اخراج شده اند.

این مقام آگاه افزود : از همه خطوط تولید این شرکت تنها یک خط در حال فعالیت است .

وی خاطر نشان کرد : متاسفانه برای این افراد بیمه بیکاری لحاظ نشده بود وبه همین خاطر در چند روز گذشته با مراجعه به اداره کار مراتب اعتراض و شکایت خود را اعلام کردند.هم اکنون وضعیت آنها در حال پیگیری بوده و جواب قطعی به آنها داده نشده است.

تلاش این پایگاه برای ارتباط با مدیران این شرکت تا کنون بی نتیجه مانده است .به همین خاطر دلایل این اتفاق هنوز مشخص نیست. اینکه تنها شرکت وطنی ساخت گوشی همراه ،‌ دچار ورشکستگی شده و یا با وارد کردن تجهیزات مدرن ، نیازشان به نیروی انسانی کمتر شده و یا دلایل دیگری باعث این اخراج گسترده شده ، معلوم نیست.

امیدواریم مدیران این شرکت در صدد پاسخگویی بر آیند تا شمار زیادی از جوانان این دیار و خانواده های شان که روی درآمد این شغل حساب باز کرده اند از نگرانی خارج شوند.

این اتفاق در حالی رخ می دهد که دولت فعلی با رویکرد تدبیر و امید بر سر کار آمده و بالطبع اخراج این جمعیت بزرگ از یک شرکت خصوصی نمی تواند خبر خوبی برای شان محسوب شود.

اشتراک مطلب با :