تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۱:۵۶:۳۹
کد خبر : 15019

۳۷۰ نفر از زندانیان دزفول به مرخصی عیدانه رفتند

ˈابوالقاسم شمس آبادیˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: مرخصی زندانیان طبق دستورالعمل قوه قضائیه صورت گرفته و تا پایان فروردین ماه ادامه دارد. وی همچنین از افتتاح بخش اداری و سالن اجلاس زندان دزفول خبر داد و گفت:کاشی کاری،سرامیک کاری،سفید کاری وخدمات عمرانی این سایت و سالن توسط زندانیان انجام […]

ˈابوالقاسم شمس آبادیˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: مرخصی زندانیان طبق دستورالعمل قوه قضائیه صورت گرفته و تا پایان فروردین ماه ادامه دارد.

وی همچنین از افتتاح بخش اداری و سالن اجلاس زندان دزفول خبر داد و گفت:کاشی کاری،سرامیک کاری،سفید کاری وخدمات عمرانی این سایت و سالن توسط زندانیان انجام و بهره برداری شد.

شمس آبادی اظهار داشت:با بهره برداری از این سایت و سالن اجلاس که به نام سالن بقیه الله نامگذاری شده نخستین نشست مواد مخد با حضور مدیر کل زندان های خوزستان،فرماندار و مسوولان قضایی دزفول برگزار شد و از طرف فرماندار دزفول مقداری کتاب و البسه به زندانیان اهدا شد.

سرپرست زندان دزفول افزود:توسط اداره ورزش وجوانان دزفول نیز وسایل تربیتی ویژه زندانیان تقدیم شد و کمیته امداد امام خمینی (ره) دزفول نیز ۲۰ میلیون ریال برای آزادی زندانیان پرداخت کرد.

وی اظهار داشت:در این نشست همچنین مقرر شد دانشگاه علوم پزشکی دزفول و دانشگاه آزاد برای رفاه حال زندانیان و خانواده های آنها همکاری تربیتی با زندان دزفول داشته باشند.

شمس آبادی مواد مخدر را خانمان سوز دانست وگفت:اعتیاد یکی از حربه های غرب است که وارد کشورهای اسلامی شده لذا خانوده ها باید بیش از پیش هوشیار باشند.

ایرنا

اشتراک مطلب با :